YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O Hayat Benim dizisinde beklenmeyen ayrılık!
O Hayat Benim dizisinde beklenmeyen ayrılık!
26 Mayıs 2016 07:22
O Hayat Benim'de şok bir ayrılık yaşandı. Ünlü oyuncu Cem Kılıç O Hayat Benim dizisinden ayrıldı. Fox TV ekranlarında yayınlanan dizide üzücü bir ayrılık yaşandı. Dizide 55 bölümdür Komiser İsmail karakterini canlandıran Cem Kılıç diziden ölerek ayrıldı.

Ekranların başarılı dizisi O Hayat Benim'de şok bir ayrılık yaşandı. Ünlü oyuncu Cem Kılıç O Hayat Benim dizisinden ayrıldı. Yönetmenliğini Hamdi Alkan'ın yaptığı O Hayat Benim Pazar günleri 20:15'te ekranlara geliyor..

O HAYAT BENİM'DE BİR AYRILIK DAHA

Fox TV’de 3. sezonuyla ekranlarda olan ve yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın yaptığı O Hayat Benim dizisinden Cem Kılıç ayrıldı. Başrollerinde Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Sinan Albayrak,Ahu Sungur, Oya Başar, İclal Aydın, Zerrin Sümer ve Süleyman Atanısev’in paylaştığı Fox TV ekranlarında yayınlanan dizide üzücü bir ayrılık yaşandı. Dizide 55 bölümdür Komiser İsmail karakterini canlandıran Cem Kılıç diziden ölerek ayrıldı.

O Hayat Benim dizisine 86. bölümde Cemre rolüyle katılan Ceyda Ateş sezon sonunda diziden ayrılacak. O Hayat Benim dizisine güzel oyuncu Ceyda Ateş geçtiğimiz Mart ayında girmişti. Ceyda Ateş, katıldığı bir galada kalıcı olarak diziye dahil olmadığını ve 100. bölümde (sezon finali) ayrılacağını açıkladı.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler