YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nur Yerlitaş'tan skandal şehit açıklaması!
Ünlü modacı Nur Yerlitaş'ın, dün katıldığı bir davette kullandığı skandal sözler büyük tepki topladı.
Nur Yerlitaş'tan skandal şehit açıklaması!
22 Kasım 2017 / 14:47 Güncelleme: 22 Kasım 2017 / 17:06

Nur Yerlitaş, dün akşam Neslihan adındaki bir arkadaşının doğum gününe katıldı. Geceden görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Yerlitaş, kullandığı skandal sözlerle tepki topladı.

Bir ara Instagram'dan canlı yayın yapan Nur Yerlitaş, görüntülerde şarkıcı Serkan Kaya'nın eşi Ayşegül Kaya ile konuşuyor.

Konuşma sonrasında ünlü modacı, "Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter" ifadelerini kullandı.

Yerlitaş'ın bu görüntülerine takipçilerinden tepki geldi.

Yerlitaş'a takipçileri, "Size yakışmadı yazık", "Ekran önünde sevimli görünen yüzünüz göstermelikmiş"  "Onlar olmasa siz o masada oturabilir miydiniz?" ve "Siz ve söyleminiz çok çirkindi esefle kınıyorum sizi" gibi yorumlarda bulundu.

 

 // Mehmet ali
Bunları tv lerde seyredip prim verirsek olacağı bu . Bırak ait olduğu çöplükte kalsinlar. Sana gelince sen şehitleri ağzına alırken 40 defa yıka o Necis agzini...
23 Kasım 2017 11:21
Dünün soytarıları
 // Asım
Dün aşağılanan bir meslek olan soytarılık bugün muteber bir meslek olmuş. İsimlerini vermeye gerek yok bu çağın soytarıları kendilerine sanatçı diyor, zenginlerin fahişelerine model deniliyor, toplum bunları takip ediyor. Kim kimin kucağında, kim kimi boynuzladı haber oluyor. Sırf bunlar için gazeteler, dergiler, ekler çıkarılıyor. Talep çok, bu kadın da modacı imiş, ünlü imiş. KanalaHaber haber yapmasaydı benim varlığından haberim olamayacaktı bile. ...
23 Kasım 2017 Perşembe 10:52
Yazıklar olsun
 // YİĞİT
Senden de o beklenirdi. ...
23 Kasım 2017 Perşembe 10:46
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler