YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nur Erkoç kimdir? Nur Erkoç nereli ve kaç yaşında?
Nur Erkoç kimdir? Nur Erkoç nereli ve kaç yaşında?
11 Nisan 2016 09:49
Nur Erkoç dünden bu yana en çok konuşulan isimlerden biri oldu. Nur Erkoç twitterda trend topic oldu. Nur Erkoç kimdir? Nur Erkoç nerelidir? Nur Erkoç'un hayatı merak ediliyor. Nur Erkoç kaç yaşındadır? Boyu, kilosu nedir?

Nur Erkoç'a dair merak edilenler haberimizin detayında yer almakta. Nur Erkoç kimdir? Kaç yaşında? Boyu kilosu nedir? Nur Erkoç'un hayatı nasıldı. Nur Erkoç, Kısmetse olur evinin gözde gelin adaylarındandı. Dün büyük bir şokla Nur Erkoç yarışmadan elenen isim oldu. Elemenin ardından tüm gözler Nur Erkoç'a döndü. 

Nur Erkoç, Kısmetse Olur Evi'nden elendi. Gelin ve damat adayları arasında yapılan oylamada gitmesi yönünde en çok oyu alan Nur Erkoç yarışmadan elendi. Semih2e olan aşkıyla bilinen Nur Erkoç büyük bir şok yaşadı.

KISMETSE OLUR NUR ERKOÇ KİMDİR?

23 yaşında olan Nur Erkoç aslen İzmirli. Üniversite öğrencisi olan Nur Erkoç, ivent organizatörü. Balık burcu olan Nur Erkoç esmer güzeli olarak tanımlanıyor.

Kısmetse Olur evinden elenen Nur Erkoç eve ilk girdiğinde Emre Ubeyli ile flört etmişti. Emre beklenmedik bir anda Nur Erkoç evlenip boşandığını itiraf edince apar topar ondan ayrılmıştı.

Nur Erkoç boşandığı kocasının adını hiç anmazken bu evliliğin 1 yıl sürdüğünü söyledi. Kısmetse Olur gelin adayı Nur Erkoç 3 yıl birlikte olduğu sevgilisi ile evlenmiş. Nur Erkoç 1 yıl süren evliliğini şimdiye kadar sakladı.

NUR ERKOÇ'UN ANNESİ KİMDİR?

Dizilerde oynayan Leyla Erkoç geçimini figüran oyunculuk yaparak sağlıyor. Kocasını kaybettikten sonra da oyunculukla çocuklarına bakmış.

ELENEN İSİM NUR ERKOÇ OLDU

Muhteşem bir düğün ve büyük ödüller hayatının aşkını arayan 7 gelin ve 7 damat adayını bekliyor. Kısmetse Olur'un 27. hafta finali dün akşam Kanal D ekranlarında yayınlandı. Kısmetse olur son bölümde yarışmaya bir kişi veda etti. Kısmetse Olur yeni bölümde yine bombaları patlatıyor. Seda Güven'in usta yönetmenliği ile Kısmetse Olur'da elenen isim Nur oldu.

Tartışması entrikası hiç eksik olmayan evde yarışmaya gelinler evinden Nur Erkoç veda ederken birinciler ise Ayça ve Emre oldu. Çeki alan Emre olunca Nur’un kaderi de belirlenmiş oldu. Yarışmaya dahil olan kişi ise Daniela oldu.

 

 // Ceyhune
Çok guzel bir kiz nur...
17 Temmuz 2017 00:29
 // Ceyhune
Guzel...
17 Temmuz 2017 00:28
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler