YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Niran Ünsal'dan hükümete çağrı!
Ünlü şarkıcı Niran Ünsal son zamanlarda kendisini hedef alan saldırılara cevap verdi ve İslami yaşam tarzını benimseyen sanatçıların neden linç edilmek istendiğini konusunda çarpıcı tespitlerde bulundu...
Niran Ünsal'dan hükümete çağrı!
03 Ocak 2015 / 02:52 Güncelleme: 03 Ocak 2015 / 03:14

A Haber’de yayınlanan Mehmet Ali Önel yönetimindeki Deşifre programında, "Batı’da yükselen İslamafobi ve Türkiye’de İslami yaşam tarzını benimseyen sanatçılar neden ötekileştiriliyor?" konusu masaya yatırıldı.

Programa konuk olan sanatçı Niran Ünsal ve Tiyatrocu Ulvi Alacakaptan önemli açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklamalardan satır başları:

Tiyatroc Ulvi Alacakaptan: "Türk tiyatrosu 10-12 yıldır aldığı desteği hiç bir zaman almadı"

Türkiye'ye şeriat gelecek dediler Lady Gaga geldi. Lady Gaga'nın sahneye nasıl çıktığını gördünüz mü ? Kimse bir şey demedi. Buna karışık standart derler. Bu nasıl şeriat?

Ben tiyatroya başladığım grupta haftada altı gün eğitim gördüm. Çeşitli sanat derslerimizin yanı sıra marksist felsefe dersleri de aldım. Sanırım Türkiye'de tektir bu.

Türk sineması ve Türk tiyatrosu 10-12 yıldır aldığı desteği hiçbir zaman almadı. Ama bizim hakkımız zaten bu.

Sanatçı Niran Ünsal: "Türkiye'de ne kadar soyunan varsa ödül alıyor!"

Türkiye'de ne kadar soyunan varsa ödül alıyor. Ülkemizde algı operasyonları her daim vardı ve halende var bunun en yakın takipçisiyim. Sanat ve estetiği anlayabilirim ama sanat da pornografi asla.

Sanat dünyasında ciddi bir çeteleşme var. Bu illegal çeteleşmenin ciddi anlamda hükümet tarafından bu işe el konulması gerekiyor.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler