YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nihat Doğan'dan eleştirilere yanıt
Nihat Doğan'dan eleştirilere yanıt
14 Mart 2013 21:54
Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, giydiği kıyafetlerin markaları üzerinden yöneltilen eleştirilere yanıt verirken, “devrimci” tarifi de yaptı.

Venezüella’da Devlet Başkanı Hugo Chavez’in cenaze törenine katılması, yolculukta giydiği kıyafetlerin marka ve fiyatlarıyla eleştirilerin Nihat Doğan, twitter’dan cevap verdi. İşte o açıklamalar:

“Bu elitist, faşist, beyaz Türk soluna yaranamadık gitti arkadaş. Şalvar giyip gitsem ‘kıro’ derler, onlar gibi giyinsem ‘devrimciye bak’ derler :)))

Bu ülkenin kurucusu Gazi Mustafa Kemal’i örnek aldığını söyleyen yumurtacı devrimciler, biraz da onun giydiği şık kıyafetleri örnek alsalar ya..

Emperyalizm karşıtı olan face, twitter devrimcilerinin, emperyalistlerin ürettiği kıyafet markalarını beden daha iyi bilmesi neyin kafası :)

Atatürk bu ülkede kılık kıyafet devrimi yaptığında bu millete giydirilen kıyafetler hangi markaydı, takılan şapkalar kimlerindi, bir açıklayın

Emperyalistlerin kıyafetini nasıl giyer diyen malların, emperyalizmin face’sinde twitter’ında bana sallaması neyin kafası.Ne içiyosunuz kamiller

Gerçek devrimcinin, emperyalistlerin sahibi olduğu face’te twitter’da ne işi var? Delikanlı devrimci, face ve twitter kullanmaz yumurtacı ergenler

‘Devrimci fakir olmalı’ zihniyeti, zengin emperyalizme katkıdan başka bir şey değildir.Ben devrimcinin zengin, ilimli ve cunta karşıtını severim

Devrimin sözlük manası, sosyal değişimdir; ’sol değişimdir’ demiyor. Cahiller face’te devrim arayıp yumurta atma çalışması yapacağınıza ders çalışın."

İHA

adam haklı!
 // no name
adam haklı helal olsun!!...
14 Mart 2013 22:43
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler