YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nejat İşler'in parmakları mı kesilecek?
Nejat İşler'in parmakları mı kesilecek?
23 Nisan 2014 14:30
Bodrum’da hastaneye kaldırıldıktan sonra 22 Ocak’ta İstanbul’a sevk edilen ünlü oyuncu Nejat İşler,taburcu olmasının ardından ilk fotoğrafını paylaştı. İşler'in çektiği fotoğrafta sağ elini göstermemesi dikkat çekti.

Yaklaşık 3 aydan bu yana hastanede tedavi gören Nejat İşler, taburcu oldu. Nejat İşler taburcu olduktan sonra zafer işareti yaptığı fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

Ayakta tedavi devam edecek

Ünlü oyuncunun tedavi gördüğü Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi ise yaptığı açıklamada " 8 Şubat 2014 tarihinde başka bir hastaneden Yoğun Bakım Ünitemize transfer olan Nejat İşler, sağlık durumundaki olumlu gelişmelerin ardından ayaktan kontrol ve tedavilerine devam etmek üzere hastanemizden taburcu olmuştur." dedi.

Hastaneden çıkar çıkmaz Twitter sayfasından bir fotoğrafını paylaşan Nejat İşler, 'Selamlar, sevgiler' notunu düştü.

Parmaklarındaki morarmalar dikkat çekti

Geçtiğimiz haftalarda, yaşanan bir komplikasyon nedeniyle parmaklarının kesilebileceğine dair haberler çıkan Nejat İşler'in çektiği fotoğrafta sağ elini göstermemesi dikkat çekti.

Kortizon tedavisi nedeniyle vücudu şiş olan Nejat İşler’in kesilmesi gündeme gelen parmakları morarmış görünüyordu. Nejat İşler yakınlarına parmaklarının kesilmeyeceğini, tehlikeyi atlattığını, kendisini yeniden doğmuş gibi hissettiğini söyledi.

Septik şok nedeniyle emboli atımı olduğundan Nejat İşler'in parmakları morardı. Ancak oyuncu tedavinin sona ermesinin ardından eski sağlığına tamamen kavuşacak.

                    230420141050591495290_3.jpg

Tüzünataç'la buluştu

Ardından Cihangir’in yolunu tutan Nejat İşler, eski sevgilisi Berrak Tüzünataç ve arkadaşlarıyla buluştu. Oldukça keyifli olduğu görülen İşler’in sadece kahve ve su içtiği görüldü.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler