YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Necati Şaşmaz'ın doktorundan ilk açıklama
Necati Şaşmaz'ın doktorundan ilk açıklama
03 Kasım 2014 16:57
KBB Uzmanı Prof. Dr. Ünal Bayız, dizi setinde kaza geçiren ünlü oyuncu Necati Şaşmaz'ın çenesinden başarılı bir operasyon geçirdiğini belirterek, "Necati Bey, filmde canlandırdığı Polat Alemdar kadar güçlü" dedi.

Prof. Dr. Ünal Bayız, hastanede düzenlenen basın toplantısında, oyuncu Necati Şaşmaz'ın sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Büyük şans

Dizi çekimleri sırasında otomobilinin kayması ve duvara çarpması sonucunda kafa travması geçiren Necati Şaşmaz'a çekim platformunda bekleyen ambulansta hemen ilk müdahalenin yapıldığını ve oyuncunun hastanelerine getirildiğini ifade eden Bayız, bunun büyük bir şans olduğunu belirtti.

Hayati tehlikesi yoktu

Bayız, "Hastanemize geldiği andan itibaren hayati tehlike tespit etmedik, bilinci hep yerindeydi, bilinci açıktı. Gerekli müdahaleleri ve filmleri incelemesini yaptıktan sonra müşahede altına aldık. Gerçekten Necati bey filmde canlandırdığı Polat Alemdar kadar güçlü, fiziksel olarak da ruhsal olarak da güçlü.

Bize de çok yardımcı oldu. Gerekli hazırlıkları yaparak Pazar günü saat 14.00 sularında ameliyata aldık, çenesinde tespit edilen kırıklar başarılı bir şekilde ameliyat edilmiştir. Şu anda takibi devam etmektedir" diye konuştu.

 

AA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler