YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nebahat Çehre, oyunculukta varisini açıkladı
Nebahat Çehre, oyunculukta varisini açıkladı
30 Eylül 2015 06:52
Ünlü oyuncu Nebahat Çehre, gelecekte oyunculuk kariyerinde Ebru Güzel'in kendi yerini alacağını belirtti. Ebru Güzel’in hem akıllı hem güzel olduğunu söyleyen Çehre, 'Varisim Ebru Güzel' dedi.

Nebahat Çehre, doçent olan Ebru Güzel’in hem akıllı hem güzel olduğunu söyleyerek, “Daha Ebru ile oynamak istediğim anne- kız rolü var. Bu ikiliyi çok sık göreceksiniz. Jübile yapmayacağım” diye konuştu.

Oyunculuğu bırakacağı konuşulan Nebahat Çehre, dedikodulara son noktayı koydu. “Daha yapacak çok işim var. Varisim olarak gördüğüm Ebru Güzel ile anne-kız rolü oynayacağız” diye konuştu. Türkiye ’nin en başarılı oyuncularından Nebahat Çehre, Ebru Güzel’le yepyeni bir proje için bir araya geldi. Bu yıl altıncısı düzenlenecek Forum Fashion Week’in açılış defilesinde Güzel’le birlikte podyuma çıkmaya hazırlanan Çehre, “Herkes jübile yapacağımdan bahseder oldu. Ama ben şu an için jübile yapmayı planlamıyorum. Yaparsam da varisim Ebru Güzel” diye konuştu.

Önceki gün Ebru Güzel’le bir fotoğraf çekimine katılan usta oyuncu, “Benim varisim hem eğitimli hem de güzel olmalı” dedi. Nebahat Çehre, sözlerine şöyle devam etti: “Güzellik benim için sadece fiziksel yönden değerlendirdiğim bir kavram değil. Akıl, yetenek, zarafet ve donanımıyla bir bütün olmalı. Yani güzellik zeka işidir. Bu yönden Ebru Güzel sadece bana benzemekle kalmıyor; hayat görüşüyle de düşüncelerimi yansıtıyor.”

201509291204_31591672.jpg

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler