YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nazlı Hamarat'ın eşinin cesedi...
Nazlı Hamarat'ın eşinin cesedi...
16 Ağustos 2015 08:19
Emir Şaşmaz'ın ölümüyle ilgili tartışmalar bitmiyor. Boğazı kesilerek öldürüldüğü söylendi yanmış cesedi geldi. Boyu 1.61 cm Şaşmaz'ın cenazesi 1.85 cm boyunda çıktı

Ukrayna'da boğazı kesilerek öldürüldüğü iddia edilen İşte Benim Stilim'in yarışmacısı Nazlı Hamarat'ın eşi Emir Cevdet Şaşmaz'ın şüpheli ölümü ve ardından yaşananlar film öykülerini aratmıyor. Şüpheli cinayetle ilgili çok çarpıcı iddialar ve görüntüler gündeme geldi.

Cenaze Ukrayna'dan uçakla İstanbul'a getirildi. Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen cenazeyi teşhis etmesi için Şaşmaz'ın eşi Nazlı Hamarat ve ailesi hastaneye çağrıldı. Hamarat, tamamen yanmış halde olan cenazeyi teşhis edemedi. Emir Şaşmaz'ın annesi de oradaydı ve tıpkı gelini gibi şaşkınlık içerisindeydi. Cenazeyi kimse teşhis edemiyordu. Teşhis için hastaneye çağrılan Şaşmaz'ın yakın dostu iş adamı Sabri Beyhan, cenazeyi gördüğünde büyük bir şaşkınlık yaşadı. Çünkü Emir Şaşmaz'ın boyu 1.61'di. Oysa cenaze tutanaklarında Ukrayna'dan gelen Emir Şaşmaz'a ait olduğu belirtilen cenaze 1.85 boyundaydı.

ADLİ TIP'A KOŞTU

Bu gelişme üzerine Nazlı Hamarat ve Emir Şaşmaz'ın annesi DNA testi yapılmasını talep etti. Nazlı Hamarat, kayınvalidesiyle beraber Ali Tıp Kurumu'nun yolunu tuttu. Kayınvalidesi kan örneği verirken yanından ayrılmayan Nazlı Hamarat, kayınvalidesinin elini bırakmadı. Hamarat, "Kimlik tespiti için geldik. Cenazeyi tespit edemedik. Aileden kan örneği alındı" dedi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler