YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nazlı Hamarat: ''Sevgilisi değil, kuryesiydi.Cinayeti de o işledi''
Nazlı Hamarat: ''Sevgilisi değil, kuryesiydi.Cinayeti de o işledi''
13 Ağustos 2015 07:22
Şok iddia ! Emir Cevdet Şaşmaz'ın sevgilisi olduğunu ortaya atan Vijdan Vatansever'e Nazlı Hamarat'tan tokat gibi bir cevap geldi.Tüm detaylar haberimizde mevcut..

Geçtiğimiz günlerde İşte Benim Stilim adlı programla tanıdığımız Nazlı Hamart'ın kocası Emir Cevdet Şaşmaz bir cinayet vakasında hayata gözlerini kapatmıştı. Sevgili değil kurye ! Ukrayna'da boğazı kesilerek vahşice öldürülen Emir Cevdet Şaşmaz'ın sevgili olduğunu ve olay bölgesinde yanında olduğunu ortaya atan Vijdan Vatansever'e Nazlı Hamarat'tan yanıt gecikmedi.Hamarat ''O kadın eşimin sevgilisi değil kuryesiydi, cinayeti o yapmış bile olabilir' dedi. 'Diğer yarımı kaybettim' Cinayet zaman geçtikçe aydınlatılmaya çalışılırken, Şaşmaz'ın eşi Nazlı Hamarat ile sevgili olduğunu ortaya atan Vijdan Vatansever isimili genç kız arasında bir söz düellosu yaşandı.

Vijdan Vatan sever kendi kişisel Instagram hesabından Şaşmaz ile çekildiği samimi fotoğrafları paylaşarak ''Can yoldaşımı, hayat arkadaşımı, diğer yarımı kaybettim.Ellerim kelepçeli engel olamadım, o şerefsiz itin elinden alamadım.Dudaklarından dökülen son 'Seni seviyorum' bana ait.Kaçmaktan yaşayamadığımız aşkımıza üzülüyorum' notunu yazması şaşırttı.Hamarat bu paylaşım sonrası sessizliğini bozarak ''Kocam Ukrayna'ya iş için gitti.Yanındaki o kızda kuryeydi ve pırlanta taşıyordu.O kız şüpheli, kocamı o bile öldürmüş olabilir.Orada kocam ve iki kız beraberdi, baş başa değillerdi.Yapımcımla sözleşmem var daha fazla konuşamam cenazeyi bekliyorum'' dedi. Esrarengiz olayda, kimin suçlu olduğunu gerekli yerler yaptıkları araştırmalar sonucu bulmayı hedefliyor.

 

 

 

 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler