YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Naz Elmas hastanelik oldu
Naz Elmas hastanelik oldu
26 Mayıs 2015 08:59
Emre Kıramer'den sürpriz bir şekilde boşanan Naz Elmas, arkadaşlarıyla teselli turuna çıktı. Gittiği mekanda panik atak krizi geçiren oyuncu, hastanede sabahladı.

2015'in ilk saatlerine evlenerek giren Naz Elmas ve Emre Kıramer çifti, önceki gün Beykoz Adliyesi'nde görülen davayla anlaşmalı olarak boşandı. Naz Elmas, bu sürpriz ayrılık sonrası "Farklı hayat görüşleri nedeniyle sürdüremeyeceğimizi anladığımız evliliğimizi, birlikte verdiğimiz boşanma kararıyla sona erdirdik" dedi. Elmas, önceki gece de arkadaşlarıyla birlikte teselli turuna çıktı. 

Panik atak krizi yaşadı

Boşanmanın üzerinden saatler geçen Naz Elmas arkadaşlarıyla birlikte Karaköy Sofra London'a gitti. Yaşadığı çöküntü yüzüne yansıyan oyuncu, mekanda bir anda fenalaştı. Kendisine yardım etmek isteyenleri, "Panik atağım başladı. Benden uzak durun" diyerek tersleyen Elmas, bir anda bayıldı. Arkadaşları bir taksiyle oyuncu hemen yakındaki bir hastaneye kaldırdı. Boşanmanın verdiği sıkıntıyla fenalaşan Naz Elmas'ın götürüldüğü hastanede sabaha kadar kontrol altında tutulduğu öğrenildi.

 

TAKVİM

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler