YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MÜYAP'ın gecesinde Serdar Ortaç DAYAK yedi
Ortaç'ın Anmet Kaya'ya çatal attığı için dövüldüğü iddia ediliyor
MÜYAP'ın gecesinde Serdar Ortaç DAYAK yedi
07 Mayıs 2009 / 07:31 Güncelleme: 07 Mayıs 2009 / 00:00

MÜYAP ve Kral Tv müzik ödüllerinin verildiği geceye giden Serdar Ortaç dayak yedi. Yıllar önce katıldığı bir ödül töreninde Ahmet Kaya'ya protesto için çatal fırlatan Ortaç'a misilleme dayağı atıldığı iddia edildi.
MÜYAP (Müzik Yapımcılaı Meslek Birliği) ile 15. Kral Tv Müzik Ödülleri'nin dağıtıldığı geceye ödülünü almak için Lütfü Kırdar Kültür Merkezi'ne gelen Serdar Ortaç'ın yediği dayak damgasını vurdu. Ödülünü aldıktan sonra gittiği tuvalette saldırıya uğrayan Ortaç, soluğu karakolda aldı. Kimseyle husumeti olmadığı ve olaydan dolayı üzgün olduğunu söyleyen Ortaç, saldırgan hakkında suç duyurusunda bulunduktan sonra karakolun arka kapısından basın mensuplarına görünmeden ayrıldı.

GECESİ REZİL OLDU


Küfür ederek salondan ayrılan saldırganı ise bir televizyon kanalına ait kameralar görüntüledi. Karakolun önünde bekleyen basın mensuplarına açıklama yapan Serdar Ortaç'ın menajeri, "Serdar ödüllerini aldıktan sonra tuvalete gitmiş. O sırada bir grubu tartışırken görmüş. 'Yapmayın arkadaşlar' diyerek olaya müdahale eden Serdar'ı tartışan gruptaki bir kişi iterek 'Sen karışma lan' demiş. Kesinlikle hiçbir şekilde darp yoktur. Bu yaşananlar çok çirkindir. Serdar 3 ödül aldı. Bu en mutlu gecesi bu olay sayesinde rezil oldu" diye açıklama yaptı.


AHMET KAYA DAYAĞI


Ancak dayakla ilgili ortaya atılan iddiaya göre kokteyl sırasında bir davetli 'Ahmet Kaya'ya çatal atan kişi değil mi bu? Niye buralarda geziyor? Ben bunu döveceğim" dedi ve bu olaydan sonra Serdar Ortaç tuvalette dayak yedi.MÜYAP ödülleri sahiplerini bulduDiamond ödüller: Tarkan, Ferhat Göçer, Serdar Ortaç.


Platin ödüller: İbrahim Tatlıses, İsmail YK, Ebru Gündeş.


Altın ödüller: Sezen Aksu, Demet Akalın, Kazım Koyuncu, Rafet El Roman, Behzat Gerçeker, Gülben Ergen, Alişan.


Digital ödüller: Aslı Güngör, İsmail YK, Mustafa Ceceli, Serdar Ortaç, Ferhat Göçer, Rafet El Roman, Gülben Ergen.Müziğin krallarıYılın klibi: Feridun Düzağaç / Beni Bırakma


Yılın Fantezi Arabesk Sanatçısı: İsmail YK / Bas Gaza


Yılın Halk Müziği Sanatçısı: Şevval Sam / Karadeniz


Yılın Grubu: Mor ve Ötesi / Deli albümü


Yılın Yeni Yeteneği: Murat Dalkılıç / Kasaba


Yılın Dizi Film Müziği: Pinhani / Kavak Yelleri


Kral Fm Ödülleri: Ayla Dikmen / Anlamazdın


Yılın Pop Sanatçısı: Serdar Ortaç / Şeytan


Yılın Şarkısı: Rafet El Roman / Aşkı Virane


Kral Onur Ödülü: Orhan Gencebay


Mü - Yap Yaşar Kekeva Onur Ödülü: Aydın Doğan

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler