YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Sandal 'Gazeteci' oldu
Mustafa Sandal 'Gazeteci' oldu
19 Haziran 2013 12:01
10. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali'nin son gününde sahne alan Mustafa Sandal, bir gazetecinin fotoğraf makinesini alarak sahneden seyircilerin fotoğrafını çekti.

Kemer Belediyesi tarafından bu yıl 10'uncusu düzenlenen Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali, komedi sanatçısı Yavuz Seçkin'in skeçleriyle başladı.

Ardından ilk gün kortejde süslemeleriyle dereceye giren otellere ödülleri Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül tarafından verildi. Kemer stadyumunda yapılan etkinliklerin son gününün misafiri ise sanatçı Mustafa Sandal oldu.

Sevenlerinin alkışları arasında sahneye çıkan Sandal, ilk şarkısının ardından sahne önünde bulunan bir gazetecinin elindeki makineyi "Makineyi ver hocam" diyerek aldı ve "Bunu ne diye çekiyorum biliyor musun, gazetene öyle koyarsın, Türkiye'nin kalbindeki yüreğindeki coşkuyu çekiyorum" diye konuştu.

Seyircinin fotoğrafını çektikten sonra "Valla öyle çektim hocam" deyip makineyi sahibine teslim eden Mustafa Sandal, "Konuşacak çok şey var da bu akşam coşkumuzla kalbimizdeki yüreğimizdeki sevgiyle anlatacağım, her şeyi anlatacağım,siz burdasınız ay orada" diyerek "aya benzer" şarkısıyla programına devam etti.

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler