YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Murat Dalkılıç sırılsıklam oldu
Murat Dalkılıç sırılsıklam oldu
07 Temmuz 2013 16:23
İzmir’in ünlü mekanlarından Foça Mambo Beach’te sahne alan ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, yağmura ıslanmasına rağmen sahneyi terk etmeyerek hayranlarının takdirini kazandı.

Foça Mambo Beach Club’ta dün gece sahneye çıkan ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç; “Bir Güzellik Yapsana” şarkısı ile hayranlarıyla buluştu. Canlı performans olan konser için özel sahne ve ses sistemi bir gün önce kuruldu. İkinci şarkısı “Merhaba Merhaba” ile devam ederken Foça’da sürpriz yağmur başladı. İlk Defa Foça’da sahne alan sanatçı “Ne zamandır Foça’da konser vermek istiyordum kısmet bugünmüş. Yağmura direnelim şeker gibi erimeyelim” diyerek sevenlerini coşturdu. İlerleyen dakikalarda yağmur şiddetini arttırdığı halde Mambo Beach Club’a gelen binlerce Murat Dalkılıç hayranı yağmur altında şarkılara eşlik etmeye devam etti.
 
Sağanak yağmurun şiddetini iyice artırmasın ardından sahneyi en sonunda terk etmek zorunda kalan ünlü şarkıcı sevenlerine tekrar Foça’ya gelme sözü verdi.
 
Sırılsıklam eğlence
 
Murat Dalkılıç’ın ertelenen konserine rağmen binlerce kişi İstanbul Disko Mafya’nın 2 üyesinden biri, İstanbul ve Amsterdam’da Dj okulları olan ve Mambo Beach Club’ın resident  DJ’i İlker Çoşkun’un özel hazırladğı set ile sırılsıklam olmalarına rağmen sabaha kadar yağmur altında dans etmeye ve eğlenmeye devam ettiler.
 
Sonraki konser girişi ücretsiz
 
Mambo Beach Club, konser için bilet alanların çıkışta bilgilerini alarak, biletlerinin daha sonraki konserde geçerli olacağını açıkladı. Tekrar Mambo Beach Club’a gelecek olan Murat Dalkılıç konserine ücretsiz giriş sağlayabilecekler.

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler