YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Murat Boz, İzmirlilerin kalbini çaldı
Murat Boz, İzmirlilerin kalbini çaldı
21 Nisan 2013 16:16
İzmir Gaziemir’de bu yıl 16.’sı düzenlenen Uluslararası Çocuk Şenliği’nin ikinci gününde konser veren Murat Boz, müthiş performansıyla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Hareketli parçalarıyla hayranlarına müzik dolu bir gece yaşatan ünlü sanatçı, dans grubuyla birlikte sahneye koyduğu görsel şovla seyirciyi büyüledi. Sahnede fırtına gibi esen Boz’un parçalarına, soğuk havaya rağmen, İzmir’in dört yanından gelen ve çoğunluğunu genç kızların oluşturduğu yaklaşık 15 bin kişi eşlik etti. Ünlü sanatçının hayranları, sanatçıya duydukları sevgiyi ellerindeki afiş ve çığlıklarıyla anlatmaya çalıştı.

Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, Murat Boz’a semt evi kursiyerlerinin kurslarda ürettikleri ‘Nar’ şeklindeki bir hediye ve çiçek sundu.

Konser alanını dolduran coşkulu kalabalığa hayranlığını dile getiren Şenol şöyle konuştu: “Bu kalabalık, 23 Nisanları, 19 Mayısları, 30 Ağustosları, 29 Ekimleri kutlamayı engelleyenlere mesaj veriyor. Siz gençler geleceğin emanetçileri, Cumhuriyet’in bekçilerisiniz. Sizde bu coşku oldukça bu ülkeye, Cumhuriyet’in kazanımlarına hiçbir şey yapamazlar.” Murat Boz ise, Başkan Şenol’a, şenliği düzenlediği için teşekkür etti. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Boz, seyirciye unutamayacakları bir gece yaşattı.

İHA

muratım
 // ela deniz
murat haziranda mersin pozcuda konser ver seni nekadar çok sevdiğimi anlatamam sana ölürüm muraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat sana bayılıyorum nolursa olsun sen üzülme ben senin yerinede üzülürüm...
06 Mayıs 2013 Pazartesi 13:41
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler