YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizisi yine ertelendi!
'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizisi yine ertelendi!
19 Ekim 2015 09:27
Milyonların beklediği 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizisi yine ertelendi. Bu durum izleyicilerinin sabrını taşırdı. Ekim ayında yayına girmesi planlanan Kösem Sultan dizisi ne zaman yayınlanacak, neden ertelendi? İşte sebebi...

Kadrosunda Beren Saat ve Hülya Avşar gibi isimlerin bulunduğu ve izleyici tarafından da merakla beklenen Kösem Sultan dizisinin ekranla buluşma tarihi ertelendi.  Ekim ayında yayına girmesi planlanan ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ dizisi bir ay ertelendi. Ankara’daki saldırı ve 1 Kasım seçimleri nedeniyle çekim günleri iptal edilince Kösem Sultan dizisinin başlama tarihi Kasım’ın ikinci haftasına bırakıldı.

Yapımcılığını Tims Productions’ın üstlendiği dizinin başrollerini, Beren Saat, Hülya Avşar, Mete Horozoğlu, Ekin Koç, Berk Cankat, Sinan Tuzcu , Tülin Özen, Erkan Kolçak Köstendil, Nadir Sarıbacak ve kadir doğulu gibi isimler paylaşacak. Muhteşem yüzyıl: Kösem, Kasım’da starTV’de! Dizide ilk 8 bölüm Kösem Sultan’ın gençliğini 17 yaşındaki Yunan oyuncu Anastasia Thsilimpou canlandıracak. Beren Saat ise senaryo gereği diziye 9. bölümden sonra dahil olacak. Dizinin ilk bölüm çekimleri Yunanistan’ın Sakız Adası’nda devam ediyor.

Muhteşem Yüzyıl Kösem’in lansmanı Cannes’da yapıldı.

Beren Saat (Kösem Sultan), Ekin Koç (Sultan 1. Ahmet), Berk Cankat (Alex), Hülya Avşar (Safiye Sultan), Alma Terzic (Handan Sultan), Erkan Kolçak Köstendil (Şahin Giray Han), Kadir Doğulu (Mehmet Giray Han), Mete Horozoğlu (Zülfikar), Sahra Şaş (Dilber), Aslıhan Gürbüz(Halime), Tolga Tuncer (Nasuh), Levent Yılmaz (Şeyhülislam Mustafa), Nurinisa Yıldırım (Dudu Hatun), Zeljko Erkıc (Enzo), esra dermancıoğlu (Cennet), Mehmet Kurtuluş (Derviş Mustafa).

 // Vatandaş
O sabri taşan izleyicilerin Allah cezasını versin. Bu ahlaksiz ucubeleri hâlâ baş üstünde tutuyorlar....
19 Ekim 2015 10:09
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler