YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Miranda Kerr Antalya'ya geldi
Miranda Kerr Antalya'ya geldi
09 Ocak 2014 09:38
Antalya'da düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show'da podyuma çıkacak olan top model Miranda Kerr, Antalya'ya geldi.

Havalimanında CIP kapısından giriş yapan Miranda Kerr, koruma ordusuyla karşılandı. ABD'de yaşanan soğuk hava nedeniyle 4 saatlik rötarla gelen Kerr'in, yorgun ve stresli olduğu için gözlerinin şiştiği, bu nedenle yakından görüntü alınmasını istemediği belirtildi. Miranda Kerr'in eşyalarının bulunduğu 5 valiz ise korumaları tarafından otomobile taşındı. Miranda Kerr, 3 koruma aracı eşliğinde konaklayacağı Mardan Palace Otel'e gitti.

Miranda Kerr, 2011'de çıktığı Victoria's Secret defilesinde giydiği 2.5 milyon dolarlık sütyenin ardından bu kez 3 milyon dolarlık pırlanta setle Antalya'da podyumda yürüyecek.

Dosso Dossi Fashion Show'da Miranda Kerr'in sunacağı Roberto Bravo'nun bu seti, defile boyunca özel bir güvenlik ekibince korunacak. Roberto Bravo'nun 2014 özel tasarımı olan ve üzerinde toplam 2014 pırlanta bulunan set kolye, bileklik, küpe ve bir yüzükten oluşuyor. Mükemmel kesimli taşlardan oluşan 'Black Magic Koleksiyonu'nun, aylar süren çalışmayla şekillendirildiği, tasarımı oluşturan her bir parça için ayrı işlem yapıldığı belirtiliyor.

 

DHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler