YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Meryem Uzerli'nin Tarkan Hayali Gerçek Oldu!
Meryem Uzerli'nin Tarkan Hayali Gerçek Oldu!
05 Ekim 2015 07:12
Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem Sultan karakteriyle tanıdığımız Meryem Uzerli sonunda muradına ermeyi başardı. Mega Star Tarkan’dan konser daveti alan Meryem Uzerli’nin isteği de gerçekleşmiş oldu.

Aşk dedikodularını güçlendiren bu son haber karşısında Meryem Uzerli’nin oldukça heyecanlandığı iddia edildi. Tarkan, Meryem Uzerli "En büyük 3 hayalimden biri Tarkan ile tanışmak ve onun klibinde oynamak" demişti. Bu sözler Tarkan'a iletildi. KONSERİNE DAVET ETTİ Mega Star, Ekim'de vereceği konserine Meryem Uzerli'yi davet etti. Bununla da kalmayıp konserden sonra kulisine gelmesini söyledi.

"O GÜNÜ İPLE ÇEKİYORUM"

Daveti alan Meryem Uzerli "O günü iple çekiyorum. Şimdiden heyecanlanmaya başladım" dedi. "ÜÇ BÜYÜK HAYALİM VAR" Meryem Uzerli, röportajında şu açıklamayı yapmıştı: "Üç büyük hayalim var. İlki Tarkan'la tanışmak, diğeri bir Walt Disney animasyonunda Kayıp Balık Nemo gibi bir karakteri seslendirmek ve kendime ait maskara markamı piyasaya sürmek. Almanya 'da Tarkan başka bir şey. Benim genç kızlığım onun şarkılarını dinleyerek geçti ve spiritüel biri olduğunu düşünüyorum. Çok seviyorum Tarkan'ı. Bir klibinde oynamayı çok isterdim." Meryem Uzerli Kimdir? Meryem Uzerli 12 ağustos 1983 tarihinde Almanya’nın Hessen eyaleti Kassel şehrinde 4 çocuklu bir ailenin en küçük ve ikinci kızı olarak doğmuştur. İki ağabeyi ve bir ablası vardır.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler