YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Meryem Uzerli, Arap yapımcıları çileden çıkardı
Meryem Uzerli, Arap yapımcıları çileden çıkardı
03 Eylül 2015 06:55
Yeni dizinin senaryosunu beğenmeyen Meryem Uzerli’nin bu tavrı anlaşma yaptığı Türk – Arap ortak yapımı şirketi harekete geçirdi. Arap yapım şirketi acil bir toplantı düzenleyerek krizi çözmeyi planlıyor.

Murat Yıldırım’la başrolünü paylaşacağı dizi için anlaşma yapan Meryem Uzerli, senaryo bir türlü beğenilmeyince Star TV’nin tanıtım çekimlerine katılmamış, Murat Yıldırım tanıtımda tek başına görev almıştı. Meryem Uzerli’nin dizisi için anlaşma yaptığı Türk – Arap ortak yapımı şirket, acil bir toplantı düzenleyerek krizi çözmeyi planlıyor.

Başka bir yapım şirketinden astronomik bir teklif aldığı için “Zaten proje yok, beni azat edin” dediği öne sürülen Uzerli’ye yazdırılan 2 ayrı senaryodan biri beğendirilmeye çalışılacak. Eğer Meryem Uzerli ikna olursa onun için ayrıca özel bir tanıtım çekilecek. Meryem Uzerli’nin dizi için yapımcısına bölüm başına maliyetinin ise 170 bin TL olduğu öne sürüldü. Türk – Arap ortak yapımı şirket, güzel oyuncuyla çalışabilmek için eski şirketine tazminat ödemek zorunda kalmıştı.

ERDAL BEŞİKÇİOĞLU DİZİYE Mİ KATILIYOR?

Meryem Uzerli’nin Murat Yıldırım’la oynayacağı konuşulan ancak peş peşe yaşanan krizler nedeniyle sürekli ertelenen dizisiyle ilgili bir çarpıcı iddia daha ortaya atıldı. Behzat Ç. Dizisiyle geçen yıllarda fenomen olan Erdal Beşikoğlu’nun da projede yer alması için teklif aldığı öğrenildi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler