YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Memet Ali Alabora İngiliz vatandaşı mı oluyor?
Londra'da yaşayan Memet Ali Alabora'nın İngiliz vatandaşlığına geçmek için girişimde bulunduğu öne sürüldü.
Memet Ali Alabora İngiliz vatandaşı mı oluyor?
19 Haziran 2014 / 22:43 Güncelleme: 19 Haziran 2014 / 22:46

Birçok ülkede iş yapmaya çalıştığını söyleyen Alabora, hakkındaki iddiayla ilgili, Güneş gazetesinden Birsen Altuntaş'a konuştu.

İstemekle olacak şey değil

"Almanya'da bir operada oynadım. Şu an İngiltere'deyim. Burada bir takım işlerim var. Bir haftadır da zaten başkanlığını yaptığım Oyuncu Sendikası'nın Atina'daki toplantısındaydım. Şu anda buraya yerleştim durumu yok.

Şu anda dönmeyi düşünmüyorum

İngiliz vatandaşlığına geçmeyi çok istiyorum demekle olacak bir şey değil. Bir takım projeler var. Onların peşinden koşturuyorum. Şu anda burada işler oluyor. Ben de çalışmaya çalışıyorum.  Nerede iş varsa orada olmaya, oyunculuk yapmaya, proje geliştirmeye çalışıyorum. Şu anda Türkiye'ye dönme planım yok. Eylülde Oyuncu Sendikası'nın Genel Kurulu var. Ben de büyük ihtimalle o zaman gelirim."

yakışır
 // Mahmut coban
gezizekali ne sanatçısı soytari...
20 Haziran 2014 07:56
Havalı çocuk, YENİ TÜRKİYE seni kesmez, yerleşiver oraya
 // Mühr-ü Süleyman
Genç görünümlüsün ama kafa ihtiyar, sen hala anneannenin Türkiye'sini özlüyor ve savunuyorsun. Bor'un da Türkiyenin de Pazarı geçti, sür eşşeğini Londra'ya, "havası kaçık ama kendini havalı sanan çocuk"
Mesele 3 - 5 Ağaç değil, biz anladık ama senin meselen "Türkiye" değil, Türkiye'yi satmak uğruna bile SADECE KENDİ EGO'N ve havan, kemik atanlarının sözcülüğünü yapabiliyor olman. Sen bunu hiç anlayamadın ve öyle görünüyor ki asla da anlayamayacaksın, ÇAPSIZ ÇOCUK
Ait olduğun yerde kal...
19 Haziran 2014 Perşembe 23:12
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler