YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Memati Baş'tan  Bursa'ya tebrik
Memati Baş'tan Bursa'ya tebrik
22 Mayıs 2010 16:47
Fanatik bir Beşiktaşlı olan oyuncu bu yılın şampiyonu Bursaspor'u tebrik etti

'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinin 'Memati Baş'ı karakterini canlandıran oyuncu Gürkan Uygun, milyonları ekrana kitleyen dizide sürpriz gelişmeler olabileceğini söyledi. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olduğu bilinen Memati Baş, şampiyon Bursaspor'u tebrik etti.
 

Bursa merkez Osmangazi ilçesi Yalova yolu üzerindeki Aksesuar 2000 firmasında yaptırdığı 'VIP' aracını teslim almak için gelen ünlü oyuncu gazetecilere açıklamalarda bulundu.
 

Sezon finaline 3 hafta kalan 'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinde sürprizlerin olabileceğini vurgulayan Memati Baş, "Valla dizide sürpriz bölümler olabilir. Yeni sezonda da yeni isimler diziye katılabilir. Yine dizi çok izlenecek." dedi.
 

Ünlü oyuncu, VIP aracının özelliklerini de şöyle sıraladı; "İçinde 'play station' oyun konsolundan, 84 ekran LCD televizyona, müzik sisteminden, DVD player sistemine kadar çok sayıda donanıma sahip aracımı teslim alıyorum. 7 yıldır böyle bir araç istiyordum. Günümüzün 16-17 saati neredeyse sette geçiyor. Bu süreçte en azından aracımda daha rahatlıkla dinlenabileceğim. Aracın donanımları 20 bin TL'ye mal oldu."
 

Öte yandan, çevredeki vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektiren ünlü oyuncu, Beşiktaş taraftarı olmasını hatırlatarak, Bursaspor'u yürekten tebrik ettiğini kaydetti.
 

Gürkan Uygun, "Bursaspor taraftarı, yönetimi ve teknik kadrosuyla stresi çok iyi bir şekilde kaldırdı. Bu nedenle şampiyonluğu doya doya kutlamayı hak ettiler. Bursaspor yönetim kurulunu, teknik heyeti, futbolcuları ve yeşil-beyazlı taraftarları çok tebrik ediyorum." dedi.
CHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler