YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Maçka'da Enrique İglesias rüzgarı
Maçka'da Enrique İglesias rüzgarı
24 Ekim 2012 19:01
İstanbul Maçka'daki Küçükçiftlik Park, saat 22.00'da başlayacak olan Enrique İglesias konserine hazır. Türkiye'nin çeşitli yerlerinden gelen Iglesias hayranları, konser alanı etrafında uzun kuyruklar oluşturdu.

Albümleriyle dünya çapında 70 milyondan fazla satış grafiği yakalayan ve milyonlarca müzikseverin hayran olduğu Enrique Iglesias için Türkiye'nin çeşitli illerinden insanlar, saatler öncesinden konser alanına akın etti. Renkli görüntüler sergileyen İglesias hayranları, büyük bir heyecanla konserin başlamasını beklediklerini söyledi.

Öte yandan konser alanı etrafına gelen seyyar satıcılar da konserden nasibini aldı. Konser sebebiyle satışların yükseldiğini söyleyen köfteci Kemal Selim, konser başlamadan 25 adet köfte ekmek sattığını, konser başlayana kadar 100 köfte ekmek satmayı umduğunu söyledi.

 Gişeler önünde içeri girmek için sıraya giren Elif Betül ise konserin bu denli kalabalık olacağını tahmin etmediğini ifade etti. Konsere Silivri'den geldiğini belirten Nurten Şenkaya da konseri kızıyla birlikte izleyeceğini kaydetti.

CHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler