YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mabel Matiz ve ekibi büyük bir tehlike atlatıı
Mabel Matiz ve ekibi büyük bir tehlike atlatıı
28 Mayıs 2016 09:06
İstanbul- Antalya seferini yapan özel uçakta yer alan ünlü sanatçı Mabel Matiz ve arkadaşları uçağın bozulmasıyla büyük bir tehlike atlattı. Arıza nedeniyle ünlü şarkıcı Mabel Matiz ve uçakta bulunan yolcular, yaklaşık 2,5 saat beklemek zorunda kaldı. Teh

Özel bir hava yolu şirketinin İstanbul-Antalya seferini yapacak olan Aırbus A321 tipi tarifeli uçağında, yolcu alımının tamamlanmasının ardından kalkış için piste ilerlendiği sırada teknik bir arıza meydana geldi. Arızayı fark eden pilot, hava trafik kontrolörleriyle irtibata geçerek durum hakkında bilgi verdikten sonra geri döndü.

O ANLAR AMATÖR KAMERALARLA KAYDEDİLDİ

Arıza sonrasında yaşanan o anlar, uçakta bulunan yolcular tarafından cep telefonlarıyla kaydedildi. Görüntülerde, pistten dönen uçağın yolcularının kabin bagajlarını tekrar alarak inmeye hazırlandıkları ve uçaktan indikleri yansıyor.

KONSER VERMEYE GİDEN MABEL MATİZ DE UZUN SÜRE BEKLEDİ

Arıza nedeniyle kalkış gerçekleştiremeyen uçakta çok sayıda yolcunun yanı sıra ünlü sanatçı Mabel Matiz de bulunuyordu. Antalya Finike Festivali’nde bugün akşam saatlerinde sahne almak için İstanbul Atatürk Havalimanı’na gelen ünlü sanatçı Mabel Matiz, arıza nedeniyle uzun süre beklemek zorunda kaldı.
 
Yolcular yaklaşık 2,5 saat rötarın ardından başka bir uçakla saat 17.30'da Antalya’ya gitmek üzere havalandı.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler