YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Levent Kırca'dan Başbakan'a cevap!
Son günlerin tartışılan ismi Levent Kırca, grup toplantısında kendisini eleştiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a cevap verdi.
Levent Kırca'dan Başbakan'a cevap!
03 Temmuz 2013 / 10:52 Güncelleme: 03 Temmuz 2013 / 15:13

 

Levent Kırca Ulusal Kanal'daki Haber Masası programında Başbakan Erdoğan'ın kendisi hakkındaki açıklamalarına cevap verdi.

Kırca, "Buradan savcılara ve yargıçlara duyuruyorum, bana bir şey olursa sorumlusu Tayyip Erdoğan'dır. Başıma bir şey gelirse devrimci arkadaşlarım korkmadan yollarına devam etsinler" dedi.

"Ben Cumhuriyet'i savundum"

Kırca, Taksim direnişi ile ilgili daha önce yaptığı açıklamalar için "Kanunsuz bir şey söylemedim aynı sözleri bugün de söylüyorum, Ben Cumhuriyeti savundum. Cumhuriyeti savunmak suçsa bu suçu işlemeye devam edeceğim" diye konuştu.

Erdoğan'ın önce Fazıl Say'ı hedef gösterdiğini, ardından Mehmet Ali Alabora'yı şimdi de kendisini hedef aldığını ileri süren Kırca, Başbakan'ın sanatçıları hedef almaya devam edeceğini iddia etti.

KORKAK
 // Palyaço Levent
Noldu lan korktun mu!?
Senin gibi pis sineğe, merak etme kimse dokunmaz. Sadece ait olduğun, lağıma başını çevirip, kıçına tekmeyi vururlar. En iyisi mi o lağıma sen kendin git. Lağım sineğinin meyva bahçesinde işi olmaz. Dön ve kendin gibi olan haşarelerle birlikte, mutlu bir hayat yaşa. ...
03 Temmuz 2013 Çarşamba 19:00
BAŞBAKAN KİM ! SEN KİM ?
 // BATUHAN
Hem ağzına geldiği gibi hakaret edeceksin hemde kıçı yanmış gibi feveran edip ortalığı velveleye verip kendine bir şey yapılmasını davetiye çıkaracaksın.Ey zavallı san-"atçı", insan müsveddesi madem korkacağın lafı ağzına alma, aldıysan neticesini hukuki olarak bekle.Kendini hakketmediğin yere kıymetlendirme, senin kıymetin dava arkadaşlarının bildiği kadardır.Yine Başbakana iftira atıyorsun. O senin gibi seviyesiz konuşmaz,konuştuktan sonrada uykusu kaçmaz. ...
03 Temmuz 2013 Çarşamba 17:04
böylemi cumhuriyet savunuluyor?
 // halim catal
cumhuriyet insanlara hakaret,tahrik,yakana yıkana yardım yataklık la savunulmaz.cumhurietin ekonomisini,ahlakını,kültürünü,pirestijini,manevi değerlerini belden aşağı sözde komedilerle koruyamaz bilakis yok edersiniz.terör örgütleriyle polise taş,bilye,molotof,silah sıkmakla cumhuriyet korunamaz birkere bunu öğrenmeniz gerekir....
03 Temmuz 2013 Çarşamba 16:50
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler