YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kutsi, tek celsede boşandı
Kutsi, tek celsede boşandı
01 Ağustos 2015 10:02
Ünlü sanatçı Kutsi, 8 yıllık evliliğini bir kalemde bitirdi. Daha önce defalarca ayrılığın eşiğine gelen Kutsi ve Sinem çifti Bodrum'da tek celsede boşandı. Çiftin iki çocuklarının velayeti anne Bayraktutar'a verildi.

Kutsi, 8 yıllık flörtün ardından 2008'de evlendiği Sinem Bayraktutar'la Bodrum Adliyesi'nde sessiz sedasız boşandı. Anlaşmalı olarak evliliklerini bitiren çiftin davası 5 dakika sürdü. Çiftin 6 yaşındaki kızı Ceylin Ada ile 5 ay önce dünyaya gelen Lila'nın velayeti anne Bayraktutar'a verildi.

Eşinden kendisi için maddi talepte bulunmayan Bayraktutar adliyeden Kutsi'yle el sıkışarak ayrıldı. Kutsi'nin ismi bir süredir “Huzur Sokağı” dizinin setinde tanıştığı Feyza Çıpa ile anılıyordu. Bayraktutar bu söylentiler üzerine boşanma davası açmak istese de Kutsi ayrılığa yanaşmamıştı.

Tek suçlu benim, dönmeyecektim

Sinem Bayraktutar eşi Kutsi'nin ihanetinin ardından geçen yıl şunları söylemişti: “Kutsi daha önce de bana ihanet etti... Kutsi'yi ve Feyza'yı (Çıpa) suçlamıyorum. Burada tek suçlu benim, ikinci kez affettim. Bu aşka, evliliğe 15 yılımı verdim. Bir erkek hamileyken eşini terk edebiliyorsa her an herkesi bırakabilir.”   Vatan

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler