YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kurtlar Vadisi Ne Zaman Başlayacak? Kurtlar Vadisi 2015
Kurtlar Vadisi Ne Zaman Başlayacak? Kurtlar Vadisi 2015
09 Eylül 2015 08:41
Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman başlayacak ? Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon fragmanı yayınlandı mı ? Detayları ile haberimizde bulabilirsiniz. Kurtlar Vadisi severlere sevindirici haber geldi. Kurtlar Vadisi yeni sezon fragmanını yayınladı.

Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman başlayacak ? Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon fragmanı yayınlandı mı ? Detayları ile haberimizde bulabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi severlere sevindirici haber geldi. Kurtlar Vadisi yeni sezon fragmanını yayınladı.Kurtlar Vadisi ne zaman başlıyor , yeni sezon fragmanı yayınlandı mı ? Detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

KURTLAR VADİSİ PUSU NE ZAMAN BAŞLAYACAK

Yönetmenliğini Raci Şaşmaz yaptığı Kurtlar Vadisi Pusu geçtiğimiz 11 Haziran günün de 263. bölümü ile sezon finali yapmıştı. 11 Haziran günü sezon finaline giren Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman başlayacak diye izleyenleri merak ediyordu ki geçtiğimiz gün Kurtlar Vadisi Pusu fragman yayınladı. Fragman yayınlandı ama Kurtlar Vadisi ne zaman başlıyor sorusuna cevap getirmedi. Kesin net bir yayın tarihi vermeyen dizi Eylül ayının sonlarına doğru başlaması tahmin ediliyor.

Uzun yıllardır ülkemiz de yayınlanan Kurtlar Vadisi yeni sezon ile ekranlara tekrardan dönüyor. Bir çok kanalda yayın yapan dizi bu sene ise yine Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Önceki yıllar da Atv, Show Tv, Star, TNT kanallarında da yayınlandı . Kurtlar Vadisi eski bölümleri ise Beyaz Tv’de yayınlanıyor. Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon fragmanı izleyenlerin dikkatini çekti. Dizinin baş rol oyuncusu olan Necati Şaşmaz ( Polat Alemdar ) Kıbrıs’ta eski bir kilise’nin yanında görülüyor. Daha sonra Kilise’nin papazını ölü halde görüyor ve arkasını döndüğünde ise yüzü görünmeyen biri Polat Alemdar’a silahını doğrultuyor. Kurtlar Vadisi yeni sezon şimdiden çok heyecanlı başlayacak gibi duruyor.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler