YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kung Fu'nun yıldızı David Carradine kendini astı
1970'li yıllarda ülkemizde de yayınlanan Kung Fu'nun yıldızı intihar mı etti?
Kung Fu'nun yıldızı David Carradine kendini astı
05 Haziran 2009 / 13:17 Güncelleme: 05 Haziran 2009 / 00:00

Hollywood'da büyük kayıp. 1970'li yıllarda ülkemizde de yayınlanan Kung Fu'nun yıldızı David Carradine Tayland'ın başkenti Bangkok'ta kaldığı otel odasında kendini asmış halde bulundu.The Nation adlı internet sitesinde açıklamaları yer alan bir polis  kaynağı, ünlü oyuncunun intihar ettiğinin sanıldığını söyledi.


ABD'nin Tayland Büyükelçiliği yetkilisi Michael Turner, aktörün dün gece  geç saatlerde veya bugün erken saatlerde öldüğünün sanıldığını belirtti.


Turner, aktörün ailesinin üzüntüsünü dikkate alarak, başka bilgi  veremeyeceğini kaydetti.


CARRADINE, BABADAN OYUNCUYDU


1936 yılında California, Hollywood'da dünyaya gelen David Carradine'ın gerçek adı John Arthur Carradine.


1970'lerde Türkiye'de de yayınlanan Kung Fu adlı diziyle dünya çapında tanınan Carradine, sanatçı bir aileden geliyor. Babası John Carradine de Hollywood'un güçlü karakter oyuncularındandı, erkek kardeşi Keith de aktör.


Meslek yaşamı boyunca aralarında Martin Scorsese, Ingmar Bergman ve Hal Ashby'nin de bulunduğu ünlü yönetmenlerin 100'den fazla filminde rol alan Carradine Quentin Tarantino'nun Kill Bill serisinin ikinci filminde de oynamıştı.


Carradine Tayland'da da Stretch adlı filmin çekimleri için bulunuyordu


Ünlü Hollywood yıldızı David Carradine dün Tayland'ın başkenti Bangkonk'ta bir otel odasında ölü bulundu. Carradine'ın ölüm nedeni şimdi ortaya çıktı.


ÜNLÜ AKTÖR SEKS KAZASINA KURBAN GİTMİŞ


Son gelen haberlere göre Carradine'ın ölüm nedeni netleşti. Ünlü oyuncunun intihar ettiği iddia edilmişti; ancak Carradine'ın cesedini inceleyen Taylandlı adli tıp doktoru, ünlü oyuncunun bir seks kazasına kurban gittiğini belirtti

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler