YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Küçük Osman'dan nasihat
Küçük Osman'dan nasihat
03 Mart 2013 16:29
Türkiye’nin ilk fantastik filmi 'Hititya: Madalyonun Sırrı' filminin çocuk oyuncuları, Bursa’da hayranlarıyla buluştu. Bir dizideki ‘Osman’ karakteri ile ün salan küçük oyuncu, “İyi çocuk olursanız, gücünüz olabilir’ dedi.

Filmin başrol oyuncuları Emir Berke Zincidi, Egemen Zincidi ve Nehir Çağla Yaşar, Bursa'da hayranlarına imza dağıttı. Bursalı hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaşan çocuk oyuncular, yaşıtları ile fotoğraf çektirirken, filmdeki rolleriyle ilgili de bilgi verdi. Filmde ‘Alaz’ karakterini oynayan Emir Berke, “Annemi kurtarmaya çalışan bir çocuğum. Üçümüzün de ayrı bir gücü var. Benim ateş gücüm var” sözleriyle rolünü anlatırken, yaşıtlarına da nasihatte bulundu.

Öyle bir geçer zaman ki dizisindeki ‘Osman’ karakteri ile ünlenen çocuk oyuncu Emir Berke Zincidi, kendilerinden imza almak ve fotoğraf çektirmek için gelen akranlarına seslenerek, “İyi çocuk olursanız gücünüz olabilir. Ben çok iyi bir çocuğum. Benim madalyonum var” dedi.

Ünlü isimler rol alıyor

Başrollerini Emir Berke Zincidi, Egemen Zincidi, Nehir Çağla gibi çocuk oyuncuların paylaştığı filmde, Ebru Cündübeyoğlu, Serra Yılmaz, Gürkan Uygun, Avni Yalçın, Deniz Özerman, Uğurkan Erez ve ünlü Alman oyuncu Bruno Eyron gibi sinema sektörünün önemli isimleri rol alıyor. 1 Mart’ta vizyona giren filmde arkeolog bir babanın ve özel güçlere sahip bir annenin çocukları olan Alaz (Emir Berke Zincidi), Yaman (Egemen Zincidi) ve Nehir'in (Nehir Çağla Yaşar), Hititya'ya geçerek annelerine kavuşmak için kötülükler dünyası efendisiyle savaşmaları anlatılıyor.

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler