YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kötü karakter Yasemin melek oldu dünya evine girdi!
Kötü karakter Yasemin melek oldu dünya evine girdi!
25 Mayıs 2016 08:46
Kiralık Aşk dizisinin kötü karakteri Yasemin, gerçek hayatta 4 aydır görüştüğü sevgilisiyle dünya evine girdi. Ünlü oyuncu Sinem Öztürk, Mustafa Uslu'yla mütevazi bir düğünle evlendi. Düğüne çok sayıda ünlü isim katıldı.

Kiralık Aşk'ta Yasemin karakterini canlandıran Sinem Öztürk  evlendi.

Ünlü oyuncu Sinem Öztürk, önceki gün dört aydır birlikte olduğu reklamcı Mustafa Uslu'yla evlendi. Uslu'nun evinin bahçesinde gerçekleşen nikahta, Erkan Petekkaya, Müge Kasapoğlu ve Aslı Alptekin şahitlik yaptı. Konuklar arasında oyuncu Altan Erkekli de vardı.

Gazetecilerin karşısına çıkan çiftten Mustafa Uslu, "Birbirimize ilk görüşte aşık olduk. Sinem'e ilk tanıştığımız gün evlilik teklif etseydim de eminim kabul ederdi" dedi. Nikah töreninde imzalarını özel bir kalem ile attıklarını söyleyen Uslu sözlerine şöyle devam etti: "İmzalarımızı attığımız kalem, bana Sinem'in hediyesi. Hediyeyi aldığımda ona 'Evlenirsek bununla imza atalım' demiştim. Biz bu günlerin hayalini tanıştıktan ilk hafta sonra yaptık" dedi. Çift, nikah öncesi 'Aşkımızın Hikayesi' adını verdikleri videolarını konuklara izlettirdi.

YAPIMCIDAN İZİN ALDI

'Kiralık Aşk' adlı dizide rol alan Öztürk, "Hazırlıklar için yapımcımızdan üç gün izin aldım. O yüzden balayımız sadece iki günlüğüne Roma'da olacak" diye konuştu. Öztürk, dizi çekimleri devam ettiği için rol arkadaşlarının düğüne katılamadığını söyledi ve ekledi: "Onlarla özel kutlama yapacağız."

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler