YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kösem Sultan iddialarını bu sözlerle yalanladı!
Kösem Sultan iddialarını bu sözlerle yalanladı!
11 Eylül 2015 16:32
Şu sıralar 'Tatlı Küçük Yalancılar' dizisinde oynayan Bensu Soral'ın 'Kösem Sultan' olacağı iddia edilmişti. Uysal bu iddialara menajeri ile cevap verdi. Uysal iddiaları, "Kösem Sultan'da oynamayacağım" diyerek yalanladı.

Bensu Soral'dan Kösem Sultan açıklaması Şu sıralar 'Tatlı Küçük Yalancılar' dizisinde oynayan Bensu Soral'ın 'Kösem Sultan' olacağı iddia edilmişti.

"HABER DOĞRU DEĞİLDİR"

Uzun süre konuyla ilgili açıklama yapmayan Bensu Soral bu iddiaları menajeri aracılığıyla yalanladı. İşte o açıklama; Kösem Sultan'ın cast çalışmalarına başlandığı ilk günden beri Bensu Soral hakkında çıkan Kösem Sultan kadrosuna katıldı haberleri doğru değildir.

"ÇALIŞMALARA ARA VERECEK"

"Oyuncumuz Bensu Soral şuan Star Tv'de yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde başrol oynamaktadır. Soral, 13.Bölümde final yapacak olan dizi bittikten sonra bir süre dizi çalışmalarına ara verecektir."

YAPIMCI BEREN'İ SEÇTİ

Kösem Sultan rolü için daha önce başta Beren Saat olmak üzere Tuba Büyüküstün, Meryem Uzerli ve Sibel Kekilli'nin adı geçmişti. Yapımcı Timur Savcı kararını Beren Saat'ten yana kulanmıştı.

 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler