YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kösem Sultan gençliğini oynayan Anastasia Thsilimpou kimdir? Anastasia
Kösem Sultan gençliğini oynayan Anastasia Thsilimpou kimdir? Anastasia
13 Kasım 2015 07:35
Kösem Sultan'ın gençliğini kim oynuyor sorusu en çok sorulan sorulardan birisi oldu. Atina'lı oyuncu Anastasia Thsilimpou canlandırdı. Anastasia Thsilimpou ilk kez bir Türk dizisinde başrol oynadı. Peki Anastasia Thsilimpou kimdir?

Dün gece herkesi ekran başına kilitleyen Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Dizisi'nde Kösem Sultan'ın gençliğini oynayan genç kızın kim olduğu sorusu günün en çok sorulan sorularından birisi oldu. Genç Yunan oyuncu Anastasia Thsilimpou, Kösem'in gençliğini oynadı. Peki Anastasia kimdir? 

Anastasia Thsilimpou Yunanistan'da ismi Αναστασια Τσιλιμπιου'dur.

Önce bir modellik ajansına kaydolan Anastasia, daha sonra reklam filmleri için kamera karşısına geçti. Sonra da dizi oyunculuğu macerası başladı. Henüz 8 yaşındayken rol aldığı Melek Kalbi dizisiyle onu bütün Yunanistan tanıdı. Anastasia Tsilimpiou tiyatroda da oldukça başarılı bir oyuncu.

Genç Kösem Sultan Anastasia Thsilimpou doğuştan oyuncu

Daha yayınlanmaya başlamadan merak uyandıran Muhteşem yüzyıl Kösem Sultan adlı dizi, şimdi de kadrosuna katılan genç Yunan oyuncuyla gündemde.

İlerleyen bölümlerde Beren Saat'in canlandıracağı Kösem Sultan karakterinin gençlik yıllarını oynayacak olan Anastasia Thsilimpou daha şimdiden seyircinin büyük ilgisini çekti. Biz de 17 yaşındaki oyuncuyu biraz daha yakından tanıyalım istedik.

Henüz lise öğrenimi gören Anastasia Tsilimpiou, ülkesinin küçük yıldızlarından biri. Önce bir modellik ajansına kaydolan Thsilimpiou daha sonra reklam filmleri için kamera karşısına geçmeye başladı. Peki Kösem Sultan gerçek adı Anastasia Thsilimpou kimdir bilgi vermeye devam ediyoruz.

Sonra da dizi oyunculuğuna başladı. Henüz 8 yaşındayken rol aldığı Melek Kalbi sayesinde onu bütün Yunanistan tanıdı.

Daha sonra Ada adlı bir başka yapımda rol aldı.

Tsilimpiou, sadece kamera karşısında değil tiyatro sahnesinde de oynuyor.  Özellikle de Annie Sullivan Mucizesi adlı oyunu büyük ses getirdi.

Anastasia Thsilimpiou Kösem Sultan sayesinde Türkiye'de ülkesindekinden dahaf arklı bir deneyim yaşayacak.

Anastasia Thsilimpou Yunanistan'da ismi Αναστασια Τσιλιμπιου'dur.

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> Koprubasi.tvhttp://www.koprubasi.tv/gundem/anastasia-thsilimpou-kimdir-kosem-sultan-gencligi-anastasia-thsilimpou-hayati-italya-da-biyofrafisi-tanitmasi-detaylari-h14187.html

Trabzon Haberleri
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler