YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Körüden bono geçecek!
Körüden bono geçecek!
04 Eylül 2010 08:05
Ünlü Rock grubu U2, 6 Eylül'de İstanbul'da sahneye çıkacak. Şu ana kadarki en büyük konseri verecek grubun solisti Bono, Boğaziçi Köprüsü'nde Bağış ve Yazıcı ile yürüyecek.

Dünyaca ünlü rock grubu U2, '360 Tour' adlı turne kapsamında 6 Eylül'de İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda konser verecek. U2'nun solisti Bono, Boğaziçi Köprüsü'nde Devlet Bakanları Egemen Bağış ve Hayati Yazıcı ile birlikte yürüyecek. Live Nation tarafından Pozitif ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) işbirliği, İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti (AKB) Ajansı'nın katkılarıyla düzenlenen konserde grup, Türkiye'de bugüne kadarki en büyük stadyum konserini gerçekleştirecek. U2'dan önce sahneye İngiltere'nin en önemli alternatif rock gruplarından Snow Patrol çıkacak. Konserin red zone ve özel loca biletleri tükenirken, 50 TL, 75 TL, saha içi kategorilerindeki bilet satışları sürüyor.

65 TIR DOLUSU MALZEME

 

İrlandalı rock grubunun 6 Eylül Pazartesi akşamı sahne alacağı Atatürk Olimpiyat Stadı'nda hazırlıklar kapsamında şu ana kadar 65 TIR dolusu malzeme İstanbul'a getirildi. 55 TIR daha bu geceki Atina konseri sonrası yolda.

EN BÜYÜK PRODÜKSİYON

Dünyada şu ana kadar yapılmış en büyük konser prodüksiyonu olan 360° sahne tasarımı, özel görüntüler sunmak için hazırlandı. 100 TL üzerinden satılan saha içi bilete sahip ilk 2500 müziksever "iç daire" denilen özel bölüme girerek U2'yu en önden izleme şansını bulacak.

 

İETT VE TRENLE KONSERE SERVİS

Sirkeci-Halkalı banliyö treni ile son durak Halkalı istasyonundan stada özel otobüsler kalkacak. Avcılar-Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme metrobüs hattı ile Yenibosna durağından konsere özel otobüsler gidecek. Aksaray-Havalimanı hafif metro hattı ile de Yenibosna durağından özel otobüsler konsere ulaştıracak. (Yeni Şafak)

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler