YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Korel'den yakın çevresine 'kız çocuk itirafı!
Korel'den yakın çevresine 'kız çocuk itirafı!
31 Ağustos 2015 06:52
Meslektaşı Halit Ergenç’le mutlu bir evliliğe imza atan ve Ali ismindeki oğluyla evliliklerini perçinleştiren Bergüzar Korel, ikinci kez anne olmaya karar verdi. Güzel oyuncu, özellikle bir kız çocuğu istediğini yakın çevresine anlattı.

Bu sezon dizi yapmayacağını açıklayan Bergüzar Korel, yeniden anne olmak istiyor. Ali isminde oğlu bulunan oyuncunun özellikle kız çocuğu istediği gelen bilgiler arasında…

Üç sezondur ‘Karadayı’ dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’yla başarılı bir işe imza atan oyuncu Bergüzar Korel, dizi yapmayacağını ve bir süre dinleneceğini açıklayarak bir nevi hayranlarını üzmüştü. Daha çok tiyatroya zaman ayıracağını belirten Korel’in meğer bu sözlerinin altındaki gerçek, çiftin çocuk yapmak istekleriymiş. Meslektaşı Halit Ergenç’le mutlu bir evliliğe imza atan ve Ali ismindeki oğluyla evliliklerini perçinleştiren Bergüzar Korel, ikinci kez anne olmaya karar verdi. 3 sezondur ‘Karadayı’ dizisi nedeniyle çocuk isteklerini gerçekleştiremeyen güzel oyuncu, özellikle bir kız çocuğu istediğini yakın çevresine anlattı. 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler