YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kıvanç Tatlıtuğ da teröre tepki gösterdi
Kıvanç Tatlıtuğ da teröre tepki gösterdi
10 Eylül 2015 00:05
Ard arda gelen terör saldırılarına dayanamayan Kıvanç Tatlıtuğ, instagram hesabından paylaşım yaptı.

Kalleş terör örgütü PKK’nın saldırılarını doruk noktalara ulaştığı son iki günde 30'dan fazla vatan evladı şehit oldu.

Birçok isim de teröre sosyal medyadan tepki gösterdi. Oyuncu  Kıvanç Tatlıtuğ da sosyal medya hesabından yaşanan terör olaylarına tepki gösterdi.

"BEN DE BİR ANA BABANIN EVLADIYIM.."

Tatlıtuğ da Instagramdan yayımladığı 'Al bayraklı' paylaşımında şu sözlerle teröre tepki gösterdi, "Artık yeni bir güne başlamak hiç içimden gelmiyor. Hep bir korku, hep bir endişe, bugün ne olacak? Daha kaç kardeşimizi şehit vereceğiz? Daha kaç ateş düştüğü yeri yakacak? Bugün hangi ailelerin hayatı bir daha hiç aydınlanmamak üzere kararacak diye... Ben de bir ana babanın evladıyım, benim de kardeşlerim, yeğenlerim var, bu vatanın topraklarında yaşayan, şehitlerimizle aynı yaşlarda.. Artık hiç birimizin bu acıyı bir kez daha yaşamasını, tek bir kayıp daha vermesini istemiyorum.. Gözü yaşlı ülkemin başı sağolsun. Bütün şehitlerimize Allahtan rahmet, analarımıza, babalarımıza, ve geride bıraktıkları tüm canlara sonsuz sabırlar diliyorum.."

 

 // :(:(:(
Rabbim yardımcımız olsun inşAllah Başımız sağolsun :(Şehitlerimize Allahtan rahmet ailelerine sevdiklerine ve yakınlarına sabır diliyoruz Terör son bulsun daha fazla yürekler yanmasın Kahrolsun PKK !!! Ne mutlu TÜRKÜM diyeneee...
10 Eylül 2015 00:48
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler