YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kıvanç ile Başak'ın düğünü ne zaman nerede olacak?
Kıvanç ile Başak'ın düğünü ne zaman nerede olacak?
30 Ocak 2016 12:05
Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer'e evlenme teklifi etti ve Başak Dizer bu teklifi kabul etti. Bir süredir aşk yaşayan Kıvanç ile Başak'ın düğün tarihi belli oldu. Kıvanç Tatlıtuğ, düğünün tarihini ve yerini açıkladı. Başak Dizer son hazırlıkta.

 Yaklaşık iki yıldır birlikte olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer evlilik tarihini belirledi. Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer düğüne ne zaman nerede olacak?

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer aşkında mutlu sona yaklaşıldı.İki yıldır mutlu bir beraberlik sürdüren ikilinin 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Paris'te nikah masasına oturacağı iddia edildi.

Çiftin 14 Şubat'ta Paris'te kıyılacak sürpriz nikahına ailelerin yanı sıra yakın dostları da katılacak. Tatlıtuğ, toplam 50 davetlinin uçak biletlerini ve konaklama ücretlerini şimdiden ödedi. Çift, evlendikten sonra Bebek'te Ayşe Sultan Korusu'nda Tatlıtuğ'un yeni aldığı evde oturacak. 

Hakkında medya da ya da farklı kaynaklarda detaylı bir bilginin bulunmadığı Başak Dizer son dönemde daha çok Kıvanç Tatlıtuğ ile yaşadığı birliktelik aracılığıyla gündeme gelmiştir. Tam adı Başak Dizer Fransez olup 1980’li yıllarda doğduğu bilinmektedir. Stilistlik konusunda eğitim alan ve bu eğitimi Instituto Moda di Burgo’da tamamlayan Dizer, İstanbul’da LLC tasarım bölümünde de eğitim almıştır.

Başak Dizer Kimdir?

Mimar Sinan Üniversitesinde Moda – Tasarım bölümünde eğitim alan Başak Dizer, bir dönem dizilerde stil danışmanlığı yaparak geri planda gibi görünse de önemli bir görev üstlenmiştir. Londra’da moda üzerine kurs ve eğitimlere katılan Dizer, Türkiye’ye döndükten sonra Vakko’da baş tasarımcı olmuştur.

Son dönemde Bilsar Tekstil’de tasarımcılık görevi üstlenen Başak Dizer, Neşe Aksoy, İdil Fırat, Azra Akın ve Meltem Cumbul gibi isimler ile çalışmıştır. Son dönemde Medcezir dizisinde üstlendiği görev ile tanınan ve bu dizide Deniz Marşan ile stilist olarak yer alan Başak Dizer aktif kariyerini modacı ve stilist olarak aldığı eğitimler ile sürdürmektedir

 

 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler