YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kiralık Aşk yeni bölüm yayınlanacak mı? Kiralık Aşk 15. bölüm
Kiralık Aşk yeni bölüm yayınlanacak mı? Kiralık Aşk 15. bölüm
25 Eylül 2015 15:15
Kiralık Aşk yeni bölüm, kurban bayramının ikinci gününe denk geldi. Kiralık Aşk yeni bölüm bayramda yayınlanacak mı? Yeni bölümde neler olacak? Ömer ile Defne aşkı gittikçe çıkmaza giriyor...

Kiralık Aşk 15.bölüm ne zaman yayınlanacak? Kiralık Aşk yeni bölüm bayramdan dolayı bir hafta ara ile yayınlanacak. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlanan son bölümden hemen sonra ekranlarda yerini alırdı ama Kiralık Aşk'ın son bölümünden sonra yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Kiralık Aşk hayranları büyük hayal kırıklığı yaşadı. çünkü dizi bir hafta arayla yayınlanacak.

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı her hafta yayınlanan son bölümünden hemen sonra yayınlanırdı ama bu hafta öyle olmadı. Heyecan dolu bir anda biten dizinin 15.bölüm fragmanı yayınlanmadı. İzleyenler büyük şok yaşarken sevenlerine kötü haber geldi.

 Kiralık Aşk 15.bölüm fragmanı. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı merak ile bekleniyor. Kiralık Aşk son bölümü ile izleyen herkesi ekranlara kitledi. Kiralık Aşk'ta Defne ve Ömer aşkı yeni başlamışken bitmek zorunda kaldı. Kiralık Aşk yeni bölümü ile 25 Eylül cuma akşamı Star Tv ekranlarında yerini alacak. Defne Ömer'e gerçekleri söyleyecek mi?

 Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı. Kiralık Aşk son bölümü ile izleyen herkesi ekranlara kitledi. Defne ve Ömer aşklarını dizginlemeden yaşama kararı aldı ama buna engel olarak Neriman bir kara bulut gibi çöktü üzerlerine. Neriman Defne'ye herşeyin bir yalan olduğunu yüzüne vurdu ve herşey o anda bitti. Kiralık Aşk 15.bölüm fragmanı. Defne 'nin o saatten sonra gidecek bir yeri kalmadı.

KİRALIK AŞK SEVENLERİNE KÖTÜ HABER

Star TV'nin yaz sezonuna damga vuran dizisi Kiralık Aşk ve ATV ekranlarında yayınlanan Kara Ekmek dizilerine Kurban Bayramı arası verildi. Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar ve Levent Ülgen'in paylaştığı 'Kiralık Aşk' ile kadrosunda Özlem Yılmaz, Ushan Çakır, Elifcan Ongurlar, Nihat Altınkaya, Engin Hepileri ve Altan Erkekli gibi isimlerin yer aldığı 'Kara Ekmek'in merakla beklenen yeni bölümleri, Kurban Bayramı nedeniyle gelecek hafta yayınlanmayacak. Kiralık Aşk ve Kara Ekmek, bir haftalık zorunlu aradan sonra 2 Ekim Cuma akşamı tekrar ekranda olacak.

Ömer ve Defne herkesten uzakta ve baş başa. Kimse nerede olduklarını bilmiyor. Dünyadan tamamen koptular. Kendileri için zamanı dondurdular. Konuşacakları, paylaşacakları o kadar çok şey var ki. O kadar uzun zaman hasret kaldılar ki birbirlerine. Onları merak eden gözlerden uzakta, hiç kimseyi düşünmeden aşklarını yaşıyorlar. 

İsmail, kendini Yasemin’in çekim alanına girmiş halde buluyor. Yasemin, kimsenin bilmediği özellikleriyle İsmail’in aklını başından alıyor. 
 
Neriman, Ömer’le Defne’nin nereye kaybolduğunu çok merak ediyor. Aramadığı yer kalmıyor ancak bir türlü bulamıyor! Tamamen hedefine kilitlenmiş olan Neriman, bu sefer hiç beklemediği çok sert bir kayaya çarpıyor. 

Kiralık Aşk; Tüm kişilerde yüzde 11,29 reyting, yüzde 34,5 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 10,2 reyting ve yüzde 32,55 izlenme payı ile bu hafta da Cuma akşamının  en çok izlenen dizisi oldu.

Dizi reklamverenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1’de; yüzde 10,78 reyting ve yüzde 32,48 izlenme payı ile de zirveye yerleşti.

Defne ve Ömer arasında yaşananların aşka dönüşmesi Neriman'ı mutlu eder. Defne ve Ömer aşk sarhoşu... Ofistekilerin de ikilinin arasındakilerden şüphelenmesi ortalığı karıştırıyor. Kiralık Aşk 15. bölüm ile 25 Eylül Cuma günü saat 20.00'de Star Tv'de.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler