YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kiralık Aşk bayramda yayınlanacak mı? Kiralık Aşk bayram yayını
Kiralık Aşk bayramda yayınlanacak mı? Kiralık Aşk bayram yayını
19 Eylül 2015 09:09
Kiralık Aşk hayranları dizinin yeni bölümlerini aralıksız takip ediyor. Kiralık Aşk dizisi bayramda yayınlanacak mı? Dizinin yeni bölümü, bayrama denk gelecek. İşte Kiralık Aşk'ın yeni bölüme ilişkin bilgiler...

Kiralık Aşk dizisinin yeni bölümüi Kurban bayramına denk gelecek. Kurban byaramında Kiralık Aşk'ın yeni bölümü yayınlanacak mı? Kiralık Aşk yapımcıları, bayramda birçok kişinin tailde olacağı düşüncesiyle bir karar aldı. İşte Kiralık Aşk için alınan o karar...

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar ve levent ülgen’in paylaştığı ‘Kiralık aşk’ ile kadrosunda Özlem Yılmaz, Ushan Çakır, Elifcan Ongurlar, Nihat Altınkaya, Engin Hepileri ve Altan Erkekli gibi isimlerin yer aldığı ‘Kara Ekmek’in merakla beklenen yeni bölümleri, Kurban Bayramı nedeniyle gelecek hafta yayınlanmayacak. Kiralık Aşk ve Kara Ekmek, bir haftalık zorunlu aradan sonra 2 Ekim Cuma akşamı tekrar ekranda olacak.

Kiralık aşk son bölümde neler oldu?

Ömer ve Defne için artık aşk zamanı... 
 
Ömer ve Defne herkesten uzakta ve baş başa. Kimse nerede olduklarını bilmiyor. Dünyadan tamamen koptular. Kendileri için zamanı dondurdular. Konuşacakları, paylaşacakları o kadar çok şey var ki. O kadar uzun zaman hasret kaldılar ki birbirlerine. Onları merak eden gözlerden uzakta, hiç kimseyi düşünmeden aşklarını yaşıyorlar. 
 
İsmail, kendini Yasemin’in çekim alanına girmiş halde buluyor. Yasemin, kimsenin bilmediği özellikleriyle İsmail’in aklını başından alıyor. 
 
Neriman, Ömer’le Defne’nin nereye kaybolduğunu çok merak ediyor. Aramadığı yer kalmıyor ancak bir türlü bulamıyor! Tamamen hedefine kilitlenmiş olan Neriman, bu sefer hiç beklemediği çok sert bir kayaya çarpıyor. 

 // İrem mur
Ya öff nasıl bekliyecem...
21 Eylül 2015 21:31
 // nur
Yaaaaaa haksizlik neden yayinlanmiyo...
21 Eylül 2015 01:25
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler