YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kim Kardashian çocuğunun ismini ne koydu?
Kim Kardashian çocuğunun ismini ne koydu?
08 Aralık 2015 13:43
Gösteri dünyasının en renkli simalarından Kim Kardashian ile kocası Kanye West, birkaç gün önce dünyaya gelen bebeklerine Saint (Aziz) adını verdi.

Ailenin, tahmin edilenden üç hafta önce doğan yeni üyesine Easton isminin verileceği konuşuluyordu. Ancak çift, bebek dünyaya geldikten sonra ona daha dinsel içerikli bir isim vermeyi uygun buldu. ABD basınına yansıyan iddialara göre Kim Kardashian ve Kanye West'in bebekleri için bu ismi seçmelerinin nedeni ünlü yıldızın zor hamilelik süreci.

İkinci bebeğine hamile kalabilmek için çok uğraştığını hiç saklamayan Kardashian hamileliğinin de zor geçtiğini pek saklamadı.

Kim Kardashian'ın normal doğum yaptığı ancak bebeğin ve rahminin pozisyonu nedeniyle çeşitli komplikasyonlar nedeniyle doğumun fazladan birkaç saat aldığı da ortaya çıktı

Kardashian'ın durumundaki birçok kadın için sezaryen önerildiği ancak ünlü yıldızın bu konuda çok direndiği de anlatılanlar arasında.

Uzun bir doğum süreci yaşayan Kim Kardashian'ın bu durumu "hayatımın en acılı deneyimiydi" diye anlattığı da basına yansıdı.

Kardashian ile West'in North adında iki buçuk yaşında bir de kız çocukları bulunuyor.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler