YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kenan İmirzalıoğlu'nun kabadayılığını tuttu
Kenan İmirzalıoğlu'nun kabadayılığını tuttu
21 Eylül 2015 09:12
Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal aşkı son sürat devam ederken evlilik yolunda emin adımlarla ilerledikleri de gelen bilgiler arasında.

Geçtiğimiz günlerde kameralara yakalanan çift oldukça gerildi. Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu 'Yeter artık, bırakın biraz nefes alalım sözlerinde bulundu.' gazetecileri bu davranışına anlam veremedi

Milyonların sevilen ismi Kenan İmirzalioğlu son günlerdeki medyatik haberleriyle gündemden düşmüyor. Ünlü futbolcu Arda Turan'ın eski sevgilisi Sinem Kobal ile birlikte olan Kenan İmirzalioğlu magazincilere yakalanmaktan kurtulamadı. İmirzalioğlu yine isyan etti: Yeter artık, bırakın biraz nefes alalım sözlerinde bulundu. Şok olan hayranları ise Kenan'ın ne yapmak istediğini bilmiyor.

Milyonların sevilen ismi Kenan İmirzalioğlu son günlerdeki medyatik haberleriyle gündemden düşmüyor. Ünlü futbolcu Arda Turan'ın eski sevgilisi Sinem Kobal ile birlikte olan Kenan İmirzalioğlu magazincilere yakalanmaktan kurtulamadı. İmirzalioğlu yine isyan etti: Yeter artık, bırakın biraz nefes alalım sözlerinde bulundu

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, önceki akşam Tarabya sahilinde, Kobal’ın kullandığı araç içinde görüntülendi. Radyoda çalan romantik şarkıya eşlik ederlerken patlayan flaşlar, ikiliyi rahatsız etti. Kenan İmirzalıoğlu, sevgilisi Sinem Kobal’la çıktığı İstanbul turu sırasında patlayan filaşlarla bir hayli rahatsız oldu! İmirzalıoğlu fotoğraflarının çekilmesine isyan etti! Flaşların birbiri ardına patlamaya devam etmesi üzerine aracı sağa çektiren İmirzalıoğlu, şöyle dedi: “Yeter artık, bırakın biraz nefes alalım. Anormal bir durum yok ki, iki bekar insanız. Mevzu belli, ilişki belli. Arabamızdan inip evimize gideceğiz.”

KENAN İMİRZALIOĞLU KİMDİR?

Kenan İmirzalıoğlu, 18 Haziran 1974 tarihinde Ankara'nın Bala İlçesi'ne bağlı Üçem Köyü'nde doğar. ilkokulu doğduğu köyde okur. 12 yaşına gelince orta öğrenim için Ankara'ya teyzesinin yanına gider. Ortaokul ve liseyi Ankara'da bitirir.

Başarılı bir öğrenci olan Kenan İmirzalıoğlu, ayrıca okulun basket takımında oynar. Üniversite seçme sınavını ilk girişte kazanamaz. Köyüne döner ve üniversite sınavına hazırlanır. İkinci girişinde Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü'nü kazanır ve İstanbul'a gelir.
İmirzalıoğlu, okul arkadaşlarının ısrarı üzerine bir ajansta mankenliğe başlar. Daha sonra Best Model

Of Turkey'in elemelerine katılır ve birinci seçilir. Birinci olduğu için Best Model Of The World'e katılır, orada da birinci olur. İlk defa bir Türk, bu yarışmada dünya birincisi olur.

Yarışmadan sonra İmirzalıoğlu’na dizi teklifleri başlar. Yönetmen Osman Sınav, ona Deli Yürek dizisinin başrol oyunculuğunu teklif eder. Osman Sınav’ı sevdiği için teklifi kabul eder. Dizi çok beğenilir. Diziden sonra Deli Yürek Bumerang Cehennemi adlı filmin başrolünde oynar.
İmirzalıoğlu, Deli Yürek süreci bittikten sonra dil eğitimi için Amerika'ya gider. Amerika’dan dönünce bir çok film ve dizi için teklif alır. Uğur Yücel'in yazıp yönettiği Alacakaranlık dizisini kabul eder. Daha sonra aynı kadronun hazırladığı Yazı Tura adlı sinema filminde rol alır.

SİNEM KOBAL KİMDİR?

Selena, Lise Defteri ve Dadı gibi başarılı T.V. dizilerinde, Okul, Romantik Komedi ve de Ayakta Kal filmlerinde rol almış olan Türk sinema, dizi, tiyatro ve reklam oyuncusu, sunucu.Sinem Kobal, 14 Ağustos 1987 tarihinde, inşaat mühendisi bir baba ve ev hanımı bir annenin ilk çocuğu olarak, İstanbul’da dünyaya geldi. Henüz okula başlamadan önce bale eğitimi almaya başlayan Kobal, 1991–1999 yılları arasında, sekiz yıl boyunda bale eğitimine devam etti.

İstek Vakfı Özel Acıbadem Lisesi’nden 2001 yılında mezun olan Kobal, eğitim hayatı boyunca basketbol, voleybol ve step sporları ile uğraştı. Ortaokul yıllarında okulun basket takımıyla beraber İstanbul şampiyonluğu kazanan Kobal, oyunculuk kariyerine başladıktan sonra da spordan kopmadı ve de aikido yapmaya devam etti.Sinem Kobal’ın Dormen Tiyatrosu’nda başlayan oyunculuk kariyeri, henüz 13 yaşındayken kadrosuna katıldığı Dadı adlı diziyle profesyonel bir boyut kazandı. 2000–2003 yılları arasında gösterimde olan Dadı’nın kadrosunda, Sinem Kobal’ın yanı sıra Kenan Işık, Haldun Dormen ve Gülben Ergen gibi başarılı oyuncular yer almaktaydı. Selena dizisi Kobal’a Jetix Çocuk Ödülleri’nde En Sevilen Türk Kadın Oyuncu ödülünü kazandırdı.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler