YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kenan İmirzalıoğlu'nu yıkan mektup!
Narkotik operasyonunda gözaltına alınan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’na hayranları sitem etti.
Kenan İmirzalıoğlu'nu yıkan mektup!
09 Ağustos 2013 / 19:16 Güncelleme: 09 Ağustos 2013 / 19:19

S.S. adlı hayranının emniyete gönderdiği, “Seni gönlümün öyle güzel yerine oturtmuştum ki; şu başına gelen olayın aslı dahi olsa konduramıyorum, yakıştıramıyorum” mektubunu okuyan İmirzalıoğlu, duygulandı ve polislere “Çok üzgünüm” dedi.

Yakışmıyor 'Karadayı'ma

İstanbul'da düzenlenen narkotik operasyonunda gözaltına alınan ancak herhangi bir talep olmaksızın serbest kalan Kenan İmirzalıoğlu'nun hayranları, o gözaltındayken çok sayıda mektup yazmış...

İmirzalıoğlu ve diğer ünlüler 2 gün emniyette kalmıştı. Hayranlarının, sevilen oyuncuyu nezarette de yalnız bırakmadığı ortaya çıktı. Sevenleri, Narkotik Şube'yi sürekli telefonla aramış, gözaltında olup olmadığını sormuş, geçmiş olsun dileklerini iletmiş.

Telefonların dışında İmirzalıoğlu’na hayranlarından çok sayıda mektup da geldi. Bu mektuplar İmirzalıoğlu’na verildi. İmirzalıoğlu'nun bu mektupları okuduğu ve çok duygulandığı öğrenildi. S.S adlı hayranının yazdığı mektubu okuyan İmirzalıoğlu, polislere “Çok üzgünüm” dedi. Sitemkar hayran mektubunda şu ifadeleri kullandı:

Seni gördüm içim acıdı

“Ben yıllardır tüm filmlerinizi severek izleyen elimden geldiğince takip etmeye çalışan ve sana ulaşmak için mektuplar yazıp yapım firmalarına yollayan sade bir vatandaşım. Her akşam ‘Deli yürek’ tekrarı izlerken dün sabah duyduğum haberle yıkıldım. Seni gönlümün öyle güzel yerine oturtmuştum ki şu başına gelen olayın aslı dahi olsa konduramıyorum, yakıştıramıyorum. Nasıl kondurabilirim ki; sen ki, erkek, kadın, yaşlı, genç, çocuklar tarafından sevilen bin insansın, biz seni magazin programlarında bile görmezken diziden diziye ekrana kilitlenip bitmese de 10 dakika daha seyretsek o yüreği o vicdana o kahve gözlere 10 dakika daha bakabilsek diye düşünürken….

Seni emniyete götürülürken görmek çok acıttı içimi, hem de böyle bir adli suçtan, yandım resmen, yakışmadı sana, yakışmadı Karadayım’a.

 

Akşam - Devrim TOSUNOĞLU

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler