YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kenan, Beren'i yere göğe sığdıramadı
Kenan, Beren'i yere göğe sığdıramadı
05 Mayıs 2013 14:40
Kenan Doğulu özel hayatına dair samimi açıklamalr yaptı, Beren Saat'i yere göğe sığdıramadı.

Kenan Doğulu Hürriyet'e verdiği röportajda özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Doğulu, Beren Saat'i kıskanıp kıskanmadığını, ona kısıtlama getirip getirmediğine ve gelecek planlarına dair çarpıcı açıklamalar yaptı.
Doğulu, kıskançlık haberleri ile ilgii dert yandı: "Aklımızdan bile geçmeyen lafları söylemişiz gibi yazabilenler nasıl rahat uyuyabiliyor anlamıyorum. Komik komik haberler çıkıyor: Yok aydan arsa almışız, İskoçya’dan lord ve lady unvanımız varmış falan."

Yere göğe sığdıramadı

"Sevgilim profesyonel bir oyuncu. Canlandırdığı karakteri nasıl resmetmesi gerektiğine iç güdüleri, tecrübesi ve yönetmeni karar verir. Herhangi bir psikolojik baskı veya kısıtlama yapmak aklımdan dahi geçmez. Aksine tiplemelerinin en dip ve zirve noktalarına inip çıkması konusunda ona cesaret veririm. Psikopat oynuyorsa en sınırsızı, katilse en azılısı o olsun isterim. Türkiye’nin, Ortadoğu’nun hatta Avrupa’nın en iyi kadın oyuncularından biri. Onunla gurur duyuyorum. Birbirimizin mesleklerine saygımız sonsuz. Yersiz kıskançlıklarımız yok."

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler