YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kayahan hayatını kaybetti! Kayahan'ın hastalığı neydi?
Kayahan hayatını kaybetti! Kayahan'ın hastalığı neydi?
03 Nisan 2015 08:51
Usta sanatçı Kayahan hayatını kaybetti. Kayahan'ın ölüm nedeni kanser oldu. Kayahan ve eşi İpek Acar son olarak geçtiğimiz gün bir fotoğraf paylaşmıştı.

Kayahan 'dan kötü haber geldi ünlü sanatçı hayatını kaybetti. Kayahan bir süredir hastanede tedavi görüyordu. Kayahan 'ın ölüm sebebi kanser.

Kayahan'ın ölüm haberini Suat Suna twitter hesabından "Bugün kara bir gün... Ben ikinci babamı kaybettim, Türkiye de Büyük Usta'sını... Rahat uyu Kayahan Abi. Unutulmayacaksın..." diyerek duyurdu.

Kayahan'ın hastalığı neydi?

Kayahan yumuşak doku kanseri sebebiyle tedavi görüyordu. Son günlerde durumu kötüye gidince yeniden Acıbadem Hastanesine kaldırılmıştı.

İki kez kanseri yendi ama...

İlk olarak 1990'da bacağında çıkan yağ bezesine baktırmak için gittiği hastanede Kayahan kanser haberini almıştı.  Kayahan'ı o dönem doktorları altı ay ömür biçtiler. Ancak Kayahan hemen pes etmedi ve tedavilerin ardından iyileşti. Ancak yumuşak doku kanseri 11 yıl sonra aynı yerden nüksedip hızla yayıldı. Geçirdiği dört ameliyat ve radyoterapi tedavisi sonucu sağlığına kavuşan Kayahan, üçüncü kez aynı tatsız haberi aldı ve kemoterapiye başladı. Kayahan tedavi gördüğü hastanede kansere karşı verdiği üçüncü mücadeleden yenilgiyle çıktı.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler