YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kaya Çilingiroğlu Hülya Avşar için araya giriyor
Kaya Çilingiroğlu Hülya Avşar için araya giriyor
06 Mart 2015 10:23
Hülya Avşar, MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ile arasında yaşanan tartışmada söylediği sözlerin arkasında olduğunu söyleyerek, Kaya Çilingiroğlu'nun tartışmayı sonlandırmak için araya girdiğini açıkladı.

1980 döneminde idam edilen ülkücü Mustafa Pehlivanoğlu’nun hayatının TRT tarafından beyaz perdeye yansıtılması ve annesi rolünün ünlü sanatçı Hülya Avşar’a verilmesi konusunda yaşanan krizde Avşar, söylediği sözlerin arkasında olduğunu söyledi.

Kaya araya girdi

Kaya Çilingiroğlu ise eski eşi için devreye girdi. Ülkücüler arasında sözü geçen isimlerle Çilingiroğlu’nun görüştüğü ve tartışmanın yatıştırılması için çaba sarf edileceği öğrenildi.

Basın danışmanı aracılığıyla konuşan Avşar da gelen tepkilerle ilgili, “Söylenecek her şeyi söyledim. Fazla söze gerek yok. Sonuna kadar sözlerimin arkasındayım” dedi.

Çekimleri yaz aylarında başlayacak filmin yapımcılığını üstlenen Elin Ecealp ise yaşanan polemikle ve filmde değişiklik olup olmayacağı konularına açıklık getirerek “Yaşanan polemiklere rağmen yolumuza devam ediyoruz. Çünkü inandığımız şeyi yapıyoruz. Oyuncu seçmelerimiz de devam ediyor” dedi.

Hülya Avşar...

MHP Genel Sekreteri Büyükataman, Avşar’ın muhatabı olmadığını ifade edip “Ülkücü Ocakları Genel Başkanı’nın ilk açıklamasına, ‘kim takar ülkücüleri’ diye verdiği cevap tahrik kokuyor” dedi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler