YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kardeş Payı'na 'arkadaş' tokadı
Kardeş Payı'na 'arkadaş' tokadı
15 Şubat 2014 13:52
Perşembe günü izleyiciyle buluşan Kardeş Payı dizisinin reyting sonuçları ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ ve ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ dizisinin gerisinde kaldı.

Sevilen ikili Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in Selçuk Aydemir imzalı ‘Kardeş Payı’ dizisi Ezgi Mola ve Tolga Çevik’in ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ programının gerisinde kaldı.

Daha önce Beyaz perdede karşı karşıya gelen Ahmet Kural- Murat Cemcir ikilisi ile Ezgi Mola- Tolga Çevik arasında Düğün Dernek ve Patron Mutlu Son istiyor kapışması yaşanmıştı.

Reyting sıralamasında birinciliği kaptırmayan yine kurtlar vadisi olurken ikinci ise yine kurtlar Vadisi Pusu dizisinin tekrarı oldu. Üçüncü sırada Arkadaşım Hoşgeldin ve dördüncü sırada ise Kardeş Payı dizisi yer aldı.

Arkadaşım Hoşgeldin'i geçemedi

Kardeş Payı, Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın sahne aldığı ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ programını hem reytinglerde hem de sosyal medyada gerisinde kaldı. ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ programı Total’de üçüncü olurken ‘Kardeş Payı’ dizisi dördüncü sırada yer aldı. AB Grubu’ndaysa ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ ikinci olmayı başarırken, ‘Kardeş Payı’ dizisi üçüncü sırada kendisine yer bulabildi.

Kardeş Payı dizisinin geç saatte oynaması reyting sonuçlarını olumsuz etkilemiş görünse de ilerleyen günlerde Perşembe akşamının vazgeçilmezi olacağının sinyallerini şimdiden verdi bile.

İşte reytin sonuçları;reyting(1).jpg

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler