YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Karadayı'dan şok karar!
Karadayı'dan şok karar!
10 Mart 2014 11:10
Dizi süreleriyle ilgili şikayetini bir süre önce "Mevcut dizi süreleri devam ederse seneye ekranda yokum" sözleriyle açıklayan Kenan İmirzalioğlu, kararının 'Karadayı' dizisini kapsamadığını açıkladı.

Karadayı dizisinin yıldızı Kenan İmirzalıoğlu önceki gün Etiler'de yemek yedi. Mekâna yeni aldığı GMC marka vip minibüsüyle gelen İmirzalioğlu,'Ezel' dizisindeki rol arkadaşı Burçin Terzioğlu ile buluştu

Mekânda 4 saate yakın kalan oyuncu mekânın arka kapı çıkışı gazetecileri kırmayarak ayaküstü mini bir röportaj yaptı.

İmirzalıoğlu dizi süreleriyle ilgili açıklamasıyla ilgili şunları söyledi: "Arkadaşlar benim açıklamam şuydu, Karadayı'dan sonra diziler 60 dakika olmaz ise ben oynamayacağım diye bir karar almıştım. Türkiye'deki diziler dünyada 80 ülkeye ihraç ediliyor.

"Yani böyle bir değeri korumamız için bu süreleri kısaltıp sektördeki insanların mutlu bir şekilde çalışmasını sağlamamız lazım. Ben sadece kendi konforum adına söylemiyorum bunu bu sektörde çalışan insanların mutlu yaşaması adına söylüyorum."

"O parayı teklif edenin terbiyesizliği"

İmirzalıoğlu geçtiğimiz hafta '2. Sayfa' adlı programına Sümer Tilmaç'ın yaptığı "Genç oyuncuların 65 bin TL'ye oynadığı yerde ben neden 500 TL'ye figüranlık yapıyım ki" sözlerini hatırlatan muhabire İmirzalıoğlu "Çok doğru söylemiş, o parayı teklif edenin terbiyesizliği" diyerek Sümer Tilmaç'ın yaptığı açıklamaları destekledi.

Deli Yürek adlı dizide canlandırdığı Yusuf Miroğlu karakteriyle yıldızı parlayan Kenan İmirzalıoğlu birçok başarılı dizi ve filmde rol aldı. İmirzalıoğlu'nun oynadığı karakterler şöyle:

Kenan İmirzalıoğlu, başrollerini Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor ile paylaştığı dizide Mahir Karar adlı karakteri canlandırıyor.

Kenan İmirzalıoğlu, yönetmenliğini Osman Sınav'ın yaptığı Uzun Hikaye filminde Bulgaryalı Ali'yi canlandırdı.  Filmde 1940'lı yıllarda dedesiyle birlikte Bulgaristan'dan göç ederek İstanbul Eyüp'e yerleşen Bulgaryalı Ali'nin (Kenan İmirzalıoğlu) hikayesi anlatılmaktadır.

Ezel adlı dizide Cansu Dere, Yiğit Özşener, Barış Falay, Berrak Tüzünataç, Tuncel Kurtiz ve Haluk Bilginer ile başrol paylaşan İmirzalıoğlu, dizide Ezel karakterine can verdi. Ezel, 2010'da ilk kez düzenlenen İsmail Cem Televizyon Ödülleri'nde aday gösterildiği 14 dal içinden 9 ödül kazanarak büyük başarı kazandı.

2009 yılında Ejder Kapanı adlı filmde  Akrep Celal'i canlandıran İmirzalıoğlu, Uğur Yücel ve Berrak Tüzünataç ile başrolleri paylaştı.

Senaryosunu Yavuz Turgul'un yazdığı Kadayı filminde Devran isminde güçlü bir mafyayı oynadı. Filmde Şener Şen de nesli tükenen bir kabadayıyı canlandırıyor.

Son Osmanlı Yandım Ali, Suat Yalaz’ın aynı adlı çizgi romanından sinemaya uyarlanmıştır. İmirzalıoğlu, başrollerini Cansu Dere ile paylaştığı filmde Ali karakterine canlandırdı.

İmirzalıoğlu, Mehmet Kosovalı karakterini canlandırdığı Acı Hayat dizisinde Selin Demiratar ile başrolü paylaştı. 2 sezon yayınlanan dizinin yönetmenliğini Abdülkadir Ceylan Ede yaptı.

Yazı Tura adlı filmde Cevher karakteriyle rol alan İmirzalıoğlu, Alacakaranlık dizisinde de Ferit Çağlayan'ı canlandırdı.

 

Ne Fazla Süresi
 // DADAŞ
Karadayı Severek İzlediğim Bir Dizi Ancak Oyuncukarın Yakındığı Gibi Çok Uzun Çekimler Olduğu Söylenemez 1,5 Saatlik Yani 90 Dakikalık Bir Dizinin Seyri aşağı Yukarı Şöyle Elele Tutuşup Gezme 3 Sahne 5 ar Dakikadan 15 Dakika, Gözgöze gelme ve Müzik 3 Sahne 10 ar Dakikadan 30 Dakika Etti 45 Dakika 5 Dakika Öpüşme Sahnesi Etti 50 Dakika Fasılalarla en Az 3 Sahne Hayal etmeler 10 ar Dakikadan 30 Dakika Toplam 80 Dakika Yeni Bölümde 10 Dakika etti 90 Dakika Bir Hafta Ara Toplamı 10 Dakika. ...
10 Mart 2014 Pazartesi 11:33
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler