YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kanuni'den sosyal medya isyanı
Kanuni'den sosyal medya isyanı
16 Nisan 2014 19:45
Sanal alemde ailesi ve şahsının sürekli hakarete uğradığından yakınan oyuncu Halit Ergenç, “"Bu birçok kişinin sorunu. Bir sosyal medya yasası ile bunların önüne geçilebilir"” dedi.

Bir televizyon programı için röportaj veren Muhteşem Yüzyıl’'ın Kanuni’'si Halit Ergenç, oyunculuğuna sosyal medya patronluğunu da ekledi.

Yeğeni Aziz Akgül'’ün sosyal medya platformunun yatırımcısı olan Ergenç, platformu diğerlerinden şöyle ayırdı: “"Sadece paylaşmayı değil, fikir alışverişi yapmayı hedefleyen bir platform bu.”"

Yeterince cesur değiller!

“Sosyal medyada bazen eleştiriler hakaret boyutuna varabiliyor” diyen Ergenç, bu durumun önüne geçilebileceğine inanıyor. Sanal alemde sahte hesap açılmasının suç olarak kabul edilmesi gerektiğinin altını çizen ünlü oyuncu, sanal alemde kolayca hakaret edenlerin, gerçek hayatta bu kadar pervasız ve küstah olamayacaklarını düşünüyor.

Hiç de kolay olmadı

Oğlu Ali hakkında yöneltilen soruları da cevaplayan Halit Ergenç, sosyal medyayı oğlundan mümkün mertebe uzak tuttuğunu söyledi.

Ali’'nin sosyal bir çocuk olduğunu ifade eden Ergenç, eşiyle birlikte ona yeterince vakit ayırmaya çalıştıklarını belirtti. Gençliğinde meslek seçimi konusunda sıkıntılar yaşadığına değinen Ergenç, hayalindeki mesleği bulmasının hiç de kolay olmadığını, büyük sıkıntılar çektiğinin altını çizdi.

Nasılmış
 // Erdal
Vatandaşa yapılınca ses yok kendisine gelince kanun ister beyefendi...
16 Nisan 2014 20:39
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler