YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kadir İnanır silahını bakın nerede unuttu!
Kadir İnanır silahını bakın nerede unuttu!
19 Haziran 2014 11:55
Ünlü sanatçı Kadir İnanır, silahını bir AVM'de unuttu!

Ünlü sanatçı Kadir İnanır, ruhsatlı Glock marka tabancasını Şişli'deki bir AVM'de (Alışveriş merkezi) unuttu. Sanatçının yemek yediği yerde unuttuğu ruhsatlı silahı bulan bir vatandaş, polise teslim etti.

Olay geçtiğimiz Pazar günü yaşandı. Şişli Polis Merkezi'ne giden ünlü sanatçı, Glock marka ruhsatlı tabancasının kayıp olduğunu söyledi. İfadesi alınan İnanır, sabah evden çıkarken tabancasının yanında olduğunu, öğle saatlerinde Şişli'de bir AVM'ye gittiğini, buradan ayrıldıktan sonra tabancanın yanında olmadığını farkettiğini söyledi. İnanır ifadesinin ardından karakoldan ayrıldı. Polis, tabancanın bulunması için çalışma başlatırken, Kadir İnanır'ın karakoldan ayrılmasından kısa bir süre sonra AVM'nin güvenliği polisi aradı. Bir restoranda, sandalyede bir tabanca bulduklarını söyledi. Polis AVM'ye giderek tabancayı teslim aldı. Tabancayı bulan vatandaşın da ifadesine başvuruldu. Yapılan incelemede, Glock tabancanın Kadir İnanır'a ait olduğu tespit edildi. Polis, Kadir İnanır'ı arayarak durumu bildirdi. Tabanca sanatçıya teslim edildi.

Kadir İnanır'ın AVM'ye silahla girmesi yeni bir tartışma başlattı. Alışveriş Merkezleri (AVM) gibi umuma açık ve kalabalık yerlere, 'ruhsatlı da olsa dahi silah sokulabilir mi? Kişi ünlü de olsa güvenlik gerekçesiyle silahını emanete bırakmak yerine yanına alabilir mi?

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler