YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Justin Bieber Türk kızlarını çok kızdıracak
Justin Bieber Türk kızlarını çok kızdıracak
03 Mayıs 2013 11:08
Ünlü prodüktör Erol Köse, İstanbul’da konser veren Justin Bieber’ın Türk kızlarını aşağılayan bir tweet yazdığını, ardından panikleyip bunu sildiğini iddia etti.

Köse, Bieber’ın twitter hesabından İngilizce olarak, “İnanılmaz gece için tüm Türk kızlarına teşekkür ederim ama aynı şeyi ter kokuları için söyleyemeyeceğim” yazdığını, ardından panikleyip bunu sildiğini savundu.

Köse, “Yazdı sildi, ezik velet. Sen kurban ol Türk kızlarının kokusuna. Justin Bieber veledi konser güzeldi ama ‘Türk kızları kokuyor’ yazdı, panikleyip sildi. Ah ezik ah. Konserde senin için terledi onlar topstar” ifadelerini kullandı.

kose_twit.jpg

İHA

14:02
 // İnatçı
Tiwit fake olabilir, fakat bu gerçekleri değiştirmez. Ne diyordum... hah! şimdi aklıma geldi. Hani Kemal Sunalın Filminde, Kemal Sunal'a aşık, ağanın kızı vardı. Bizim Kemal kızı red edince, köy sokağında, böğüre böğüre ağlayıp eve gelmişti. Vallahi o kız benim nazarımda, Castiiiin diye bağıran kızlardan, daha sevimli....
03 Mayıs 2013 14:02
11:53
 // Gerçekler acıdır
Burnu 27 metre havada olan, aklı beş karış havalarda gezinen, kendisini sihirli aynada gören o şımarık kızlara az bile. Ne Türk kızı?!.. Bunlardan Türk kızı filan olmaz. Gerçek Anadolu kızı, edep ve haya sahibi olup, akasya çiçeği gibi kokusunu evinde yayar....
03 Mayıs 2013 11:53
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler