YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ivana Sert'ten genç modacılara destek
Ivana Sert'ten genç modacılara destek
10 Haziran 2014 08:20
Dream Style yarışması Marmara Park Avm'de amatör tasarımcıları buluşturdu. Birbirinden ünlü isimlerle dolu jüri finalde en beğendikleri tasarımın sahibini şampiyon yaptılar.

Amatör tasarımcıları modaya teşvik etmek ve sektöre yeni girişimcileri kazandırmak amacı ile bu yıl 5.si Banu Noyan Event Office tarafından düzenlenen “Dream Style 2014” moda ve tasarım yarışmasının finalinde birbirinden ilginç yarışan tasarımlar jüriye seçim yaparken zor anlar yaşattı.

Beylikdüzü Marmara Park AVM de gerçekleşen finale İvana Sert, Deniz Akkaya ve Banu Zorlu ve Şenay Akay damgasını vurdu.

Jüriler güzel olunca

Sunuculuğunu Ünlü Top model Deniz Akkaya’nın üstlendiği Dream Style yarışma jürisindeki güzeller İvana Sert, Deniz Akkaya ve Banu zorlu yarışmada jürilikleri kadar düzgün fizikleri ve podyumdaki duruşları ile de kendilerinden söz ettirmeyi başardılar.

Moda ikonu İvana Sert, Şarkıcı ve oyuncu Banu Zorlu’nun yanı sıra Evim Şahane programının Mimarı Selim Yuhay, Top model Şenay Akay, Quality Dergisi İmtiyaz Sahibi Salih Keçeci, Gazeteci – TV Programcı Pelin Çini, Marmarapark Genel Müdürü Ozan Canbolat, Koreograf Banu Noyan, İletişimci Özgür Aras, İTÜ Moda Tasarım Program Başkanı Cevza Candan, Mimar Sinan Üniversitesi Öğretim Görevlisi Piraye Yüksel, Marmara üniversitesi Moda Tasarım Bölüm Başkanı Yard. Doç. Dr. Nuriye İşgören ve İst Aydın Üniversitesi Tasarım Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Nihal Bolkol’un da içinde bulunduğu jüri birincilik ödülünü “Kadın Mimarisi” isimli tasarımı ile Şeyma Efe’ye; ikinci “Miğfer” isimli tasarımıyla Mehmet Yılmaz Güney; üçüncü “SNM02” isimli tasarımıyla Sinem Şengün oldu.

Ivana Sert; örnek ikon

Moda İkonu İvana Sert yaptığı açıklamada bu tarz yarışmaların moda sektörüne gençleri kazandırmak açısından can alıcı önemde olduğunu vurguladı. Gençlerin önünü açan her projede varım diyen İvana Sert birinciliği kazanan tasarımcıyı özellikle kutlayarak destek verdi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler