YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte uyuşturucunun yarattığı büyük hasar
İşte uyuşturucunun yarattığı büyük hasar
11 Eylül 2015 17:18
Geçtiğimiz haziran ayında, Glasgow'da bir partide uyuşturucu hap alan Amy Thompson, partinin sonunda iki arkadaşıyla birlikte hastaneye kaldırılmış ve hayatı alt üst olmuştu. Thompson, bu olayın ardından büyük değişim yaşadı.

Sosyal medya bu ara Amy Thompson’ı konuşuyor.

Geçtiğimiz haziran ayında bir partide aldığı uyuşturucu hap yüzünden ölümün kıyısından dönen ve hayatı alt üst olan Amy, geçtiğimiz günlerde iyileşme sürecinde yanında olan herkese teşekkür etmek için kendisine açılan Facebook sayfasından bir video yayınladı.

İKİ HAFTA KOMADA KALDI

Geçtiğimiz haziran ayında, Glasgow'da bir partide uyuşturucu hap alan Amy Thompson, partinin sonunda iki arkadaşıyla birlikte hastaneye kaldırılmış. Diğer iki kızın tedavileri kısa sürmüş ancak Amy'nin girdiği komadan çıkması iki hafta almış.

HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Hastaneden taburcu edildikten sonra bir rehabilitasyon merkezine alınan Amy bu ara beynindeki hasarın azaltılması için terapiler görüyormuş. Amy'nin arkadaşları tarafından açılan Support For Amy (Amy'ye Destek) isimli Facebook sayfasında geçtiğimiz günlerde bir video yayınlayan Amy, iyileşme sürecinde kendisinin yanında olan herkese teşekkür etmiş.

ARKADAŞININ NOTU ÇOK KONUŞULDU

Amy'nin arkadaşı Kayla'nın videonun altına düştüğü not da oldukça ses getirdi ve Amy'nin hikayesi böylelikle sosyal medyanın gündemine oturdu: 'Bu videoyu izlerken birileri ağlamış, gülmüş ya da şok olmuş olabilir. İşte küçücük bir hapın size yapabilecekleri. Bu da bir uyarı olmayacaksa, ne olur bilmiyorum!'

tek-bir-hap-onu-bu-hale-getirdi--1736399.jpeg

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler